Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Esetleg...

Mi lehet a bajom? Esetleg valami vírus?

Figyelt kérdés
Egész héten nagyon rossz kedvem volt, fáradt voltam. Szerdán jött meg és betudtam annak ahogy a csütörtöki rosszullétet és hasmenést, hányingert is. De még aznap hulla fáradt voltam rosszul voltam, pedig rendesen aludtam. Pénteken is ugyanez, és teljesen ki van száradva a szám mostanáig, ma meg megint hasmenésem volt. Mi lehet ez?
2013. ápr. 13. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
A tünetek alapján teljesen egyértelmű hogy ez krónikus iskolaundoritusz melankonikusz.
2013. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy off leszek, de ehhez az iskolitisz undoritiszhez kell hozzászólnom.


Én is felnőttként jöttem rá, hogy bár ugyan rettentő bűntudatok és pesszimista lelkifurdalások közepette kellett röstellnem magam gyerekként az iskolaundorért, hogy voltaképpen az nem a gyerek hibája, hanem a szarul szervezett oktatásé és a figyelmet őszintén lekötni képtelen iskoláé és tanároké.

A gyerekeket úgy kellene oktatni, olyan környezetet kellene teremteni, amibe örömmel jár, nem kényszernek éli meg. Ennyi.

2013. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen ez a legjobb gyógymód erre a betegségre ezzel teljesen egyetértek.


Hallottam olyan tanárról aki olyan szenvedéllyel oktatott hogy sose kellett házi feladatot feladnia mert a gyerekeknek nem győztek utána olvasni.


Viszont a kérdést megát nem értem. Tényleg virusra utal a tünet ami kezelése bőséges folyadék és pihenés na de én mechanikai műszerész vagyok, esetleg csontkovács és lódoktor, de a virusokhoz nem értek. Jobb lenne ez ügyben valami virusszakértőt felkeresni.

2013. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam iskolában és valószínüleg fogok is, tehát nem az iskolaundorom van, csak rosszul vagyok napok óta.
2013. ápr. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!