Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hideg érzetem van a szobámba,...

Hideg érzetem van a szobámba, de lehet hogy pszichikai probléma, vagy esetleg vírus okozza a problémát?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem mért érzek hideget a szobámba ? , ha a belső hőmérséklet 23,7 C fok, igaz az idegnercerem és az immunrendszerem államvizsga óta nincs a helyzet magaslatán. Már dolgozok és más helyen soha nem fázom ennyire mint itthon, bár most kiütéseim vannak , melyek a herpeszvírushoz hasonló kiütések, gondolom ez okozza a fáradékonyságomat és decentralizált vagyok. Nem tudom csalántea hegesedhet e ? Ha igen hogyan?

2012. dec. 10. 19:13
 1/2 sztricska_pal válasza:
esetleg kikapcsolták a gázt?
2012. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy 23,7 C fok van, nem jelent semmit. Ha sugároznak a falak, mert nincsenek leszigetelve, akkor lehet 28 fok is, akkor is rossz lesz a közérzeted. Mi egy régi parasztházba költöztünk, egy olyan szobába, ami istállóból lett kialakítva, így vékony a fal. Lehetetlen volt kifűteni, úgy nyomták a falak a hideget. (Más a mért hőmérséklet és a te hőérzeted) Végül bementünk a textil boltba, és vettünk pár polár takarót, és felszögeltük végig a falra...na ja, ez nem a legelegánsabb megoldás, de attól kezdve kezdtük magunkat jól érezni a szobában.
2013. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!