Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Pár napja olyan fura a közérzetem, mintha állandóan szédülnék, és nemtom máshogy megfogalmazni, de az arcom zsibbad, mintha valaki orrba ütött volna. (bocsi, jobb hasonlatra nem telt xd). Elég kiakasztó, mert nem tudok koncentrálni, pedig kéne mert nem sokára itt az érettségi. Valaki esetleg tud diagnózissal szolgálni? :)

(u.i. nem, konkrétan nem húzott be senki)



2013. ápr. 15. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Aludd ki magad, és ne izgulj a vizsgák miatt, ha 1-2 napon belül nem javul irány a doki. Lehet, hogy csak túl sokat tanultál és le vagy zsibbadva szó szerint. A tanulást ne erőltesd, mert ha túl sokat tanulsz az árthat az egészségednek, és a teljesítményed is rosszabb lesz.
2013. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
remélem csak alvás kell, de sajnos nincs rá időm. mert ha sokat alszok, akkor az jut eszembe, hogy ehelyett tanulhatnék, és igy az sem megy -.- de reggel bezzeg fáradt vagyok.
2013. ápr. 15. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van diplomám is többek között, vagyis elmondhatom, hogy rengeteget tanultam vizsgákra, de komolyan mondom neked, hogyha ezen jár az agyad lődd le azt a hülye alakot aki azt kiabálja a fejedben, hogy pocsékolod az időd az alvással. Mert hidd el az nem pocsékolás, mert amikor alszol az információ halmaz amit a tanulás során a fejedbe beviszel olyankor rendeződik, és rögzül igazán, plusz amikor reggel pihenten ébredsz akkor sokkal jobban tudsz koncentrálni az ujabb tételekre. Vagyis az alvás igen is nagyon hasznos ilyenkor!!! Aludj nyugodtan, mert az csak segít a tanulásban.
2013. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy az alvás nagyon is szükséges, de mindig arra gondolok, hogy annyi minden van, és sosem jutok a végére. átlagban igy is alszok 6 órát, de reggel attól még nehezen kelek. azt meg csak remélni tudom, hogy tényleg csak ilyesmi eredetű az arcbántalmam, mert akkor mindenképp megpróbálok tenni ellene.
2013. ápr. 15. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egészséged a fontosabb nem a vizsgád. Betegen nem érsz vele semmit, ha nagyon stresszeled magad miatta akkor inkább kérj a patikában valami gyenge altatót. Szerintem ma este már ne tanulj! Aludj inkább. Minél előbb feküdj le és probálj 8 órát aludni 1-2 napig, ha nem javul a zsibbadás irány a doki... A vizsgáig meg van még idő, betudod hozni a lemaradást.
2013. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az lemaradt: Jó éjt! Szép álmokat! Légyszi fogadd meg a tanácsomat! :)
2013. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :) oké, lefekszek előbb, és próbálok kevesebbet agyalni. nagyon kedves vagy, igérem, hogy ma már nem kezdek új anyagba :) neked is jó éjt! :)
2013. ápr. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!