Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izzadás! Mit tegyek? Többi lent.

Izzadás! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam minden izzadásgátlót, olcsót, és drágát is, de semelyik nem vált be! Naponta kétszer tusolok, reggel-este, de olyan büdöset izzadok, hogy már nem bírom elviselni! Amióta nem lehet Magyarországon secret powder fresht kapni, végem van! Ez az egy ami jó volt, de vagy 10éve nincs sehol! Mit tegyek? Honnan szerezzek ilyet? Nincs magyar oldal sem róla.www.amazon.com/Secret-Invisible-Powder-Antiperspirant-Deodorant/dp/B001F51W10

2013. ápr. 22. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezeket sem árt figyelembe venned. Ha jól tudom a rendszeres sport is segít az izzadás csökkentésében.

2013. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
esetleg valami hormonális probléma?
2013. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is ez van! Mindent kipróbáltam és semmit sem érnek. Csak fekete felsőt hordhatok, azon nem látszik annyira az izzadtság :'(


Gyógyszertárban lehet kapni egy szert: [link]


Nálam ez bevált! De csak egy ideig, utána annyira viszketett a hónaljam tőle, hogy muszáj volt lemosni :/

2013. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs hormonális problémám,mert voltam vizsgálaton! köszönöm a válaszaitokat!
2013. ápr. 23. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!