Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónapokig tartó fájdalmas...

Hónapokig tartó fájdalmas nyirokcsomó gyulladása volt már valakinek?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja hogy több megnagyobbodott nyirokcsomó van a nyakamban. Fájtak mikor kijöttek, majd nem volt semmi tünetem, mostanában újra fájni kezdtek, méretük stagnál. Minden létező vizsgálaton túlestem, tűbiopsziával mintát is vettek de csak gyulladást tudtak kimutatni. Hogy milyen gyulladást azt passzolta minden doki (nem egynél voltam, mindenféle szakterületről) és azt mondták várjak majd elmúlik. Pár napja annyira fájnak, hogy lassan fájdalom csillapítózni kell magam.

Van valaki akinek hosszú időn át voltak ilyen csomói? Megosztaná a tapasztalatát?



2013. ápr. 24. 19:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és főként a fül mögötti régióban vannak.
2013. ápr. 24. 19:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Van lyukas vagy úgymond rossz fogad? Ha igen, mint állandó góc okozat nyaki nyirokcsomó megnagyobbodást. Torokfájás, láz volt ill van? Pajzsmirigy? Hány éves vagy? Szövettan nem mutatott ki kórokozót?
2013. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!