Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fájdalmas nyirokcsomó megnagyo...

Fájdalmas nyirokcsomó megnagyobbodás és 1 napig tartó láz lehetnek a HIV tünetei?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 19:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehetnek.
2011. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
igazából ezt én is tudtam csak olyanok véleménye érdekelt volna akiknek esetleg van erről tapasztalata. annyira félek, egész nap remegek és nem bírom kivárni az aids teszt eredményét
2011. nov. 6. 19:28
 3/21 anonim ***** válasza:

Talán elmondanád, hogy mi történt?

Ha ennyire be vagy szarva a HIV-től akkor miért csinálsz olyat, amivel veszélyeztetheted magad?

2011. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megerőszakoltak, 4 hete történt. magamtól soha nem csinálnék ilyet, 18 éves vagyok és még szűz voltam.
2011. nov. 6. 19:39
 5/21 anonim ***** válasza:

Jézusom. Ne haragudj, eszembe sem jutott ilyesmi:( Remélem tettél feljelentést.


Egyébként hogy kicsit megnyugtassalak:

Magyarországon elég kevés HIV fertőzött ember van ("Ma magyarországon nem ismert a tényleges HIV fertőzöttek száma. A szakemberek gyakran 3-5-szörösére szokták ezt tenni a ténylegesen kiszűrtek számának,[9][10] bizonyos jelek azonban másra mutatnak. 2008. december 31-én Magyarországon 1334 kiszűrt HIV fertőzött élt (1630 kiszűrt HIV pozitív, akik közül 269 már meghalt[11]), így ha a ténylegesen HIV fertőzöttek száma "csupán" ennek 5-szöröse, akkor körülbelül 6700 emberről van szó. Ha a szexuálisan aktív lakosságot mintegy 7.000.000-ra becsüljük,[9] akkor ez 0,11%-os HIV fertőzöttséget jelent. "). Tehát alapból viszonylag kicsi az esély rá, hogy pont olyannal akadj össze.

Emellett egy aktusnál a fertőződés vszínűsége csupán 0,1-1%.


Próbálj meg megnyugodni. Remélem nem lesz semmi baj, és elkapják azt a szemétládát:(

2011. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mikor jelentkeztek ezek a tünetek egyébként?
2011. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
most, 4 héttel utána. ezért is félek annyira. nem tudom mihez kezdek, ha pozitív lesz az eredmény, úgy már nincs is értelme az életnek :( egyébként köszönöm a választ
2011. nov. 6. 19:51
 8/21 anonim ***** válasza:

Hideg van, szar idő, jön az influenzaszezon. Remélem csak vmi ilyesmit szedtél össze, és nem lesz gond:)

Egy barátom járt úgy egyszer, hogy gumi nélkül szexelt egy csajjal. Később felhívta a lány, hogy HIV+. Szegény srác már a koporsóját rendelte kb, de negatív lett a tesztje.

És az a csaj fertőzött volt. Esetedben még az sem biztos (sőt kifejezetten kicsi az esélye), hogy a férfi fertőzött volt.

2011. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kicsit felvidítottál, kedves vagy
2011. nov. 6. 20:02
 10/21 anonim ***** válasza:
Örülök:) Várom majd a hatalmas nagy NEGATÍV szócskát, ha meglesz az eredmény:)
2011. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!