Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék, hogy kikerüljem...

Mit tehetnék, hogy kikerüljem a sajnálatos módon nélkülözhetetlen huzatot a munkám során? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Cukrász üzemben dolgozom... ráadásul tetőtérben, légkondi nélkül... ami mondjuk nekem nem hiányzik, csak megjegyzem... összesen 13-an dolgozunk,egy műszakban és egyedül nekem okoz iszonyatos fej, fül, vagy nyaki merevséget az állandó huzat. Részben a sütemény lapokat próbáljuk így mielőbb töltési hőmérsékletűre hűteni, másrészt magunkat hűtjük,hisz az 5 hatalmas sütőtől van ilyenkor nyáron,akár 50-60 fok is bent.Elviselhetetlen, egyedüli megoldásképpen a kereszthuzat van,de ettől meg én szenvedek,de nagyon... persze, hisz én vagyok a rangidős, a magam 50 évével, a többiek mind a gyerekeim lehetnének és a fiatal szervezet az ugye más tészta.. tud valaki tanácsot adni?

2013. ápr. 25. 16:37
 1/1 anonim válasza:

fület érdemes bedugni...egyébként meg nem sok megoldás van rá, mert vagy megsülsz te is, vagy bebugyolálod az egész fejed, hogy ne érje a huzat :D

légkondit kell beszerelni, az segíthet, habár azt meg én nem tudom elviselni, olyan hidegre állítják mindig...túl fagyos vagyok ugyanis /:

2013. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!