Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Édesanyámnak nagyon alacsony...

Édesanyámnak nagyon alacsony a pulzusa, ez mennyire kóros?

Figyelt kérdés
40-es pulzust mértünk neki a mai nap egyszer, a többi jó volt, 60-65 körül nyugalomban, a vérnyomása 110/70 120/75 körül mozog. 50 éves 160 cm 65 kiló. Régen sokat sportolt, olyan 5 évvel ezelőtt hagyta abba a rendszeres sportot. Néha arra panaszkodik, hogy nagyokat ver a szíve, de lassan. Ez mi lehet? Múltkor én is néztem a pulzusár és éreztem, hogy egyet-egyet kihagy a szíve. Pánik betegséggel küzd egy ideje, azt mondja, ha bevesz egy szem xanaxot elmúlik neki. Lehet az egész emiatt?

2013. ápr. 25. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet idegi alapon, de egy ritmusszabályzó gyógyszer nem tenne rosszat neki. Menjen el a háziorvosához, az majd elküldi EKG-ra, meg szív ultrahangra.
2013. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szed valamilyen gyógyszert, pl. pánikbetegségére? Gyógyszróer is okozhat alacsonyabb pulzust.
2013. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Xanax van felírva neki, azt hiszem 0,5 mg-os!
2013. ápr. 25. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!