Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressztől hasmenés?

Stressztől hasmenés?

Figyelt kérdés
Nálam ez a probléma... Most nem dolgozom, de anno mikor el kellett mennem mindig 5x mentem el wc-re indulás előtt, és a munkahelyen is csak azon görcsöltem, hogy mikor leszek "bajban"... Fel is szoktam puffadni,NAGYON, minden bajom van... aztán mikor mondjuk vége a melónak, akkor megnyugszok, és megnyugszik a gyomrom is, de nem mindig, vmikor még utána is foyltatódik... aztán másnap minden kezdősik előröl, mikor vhova mennem kell, stresszelek, stb... Megőrülök ettől. Már most aggódok, ha visszemegyek melózni, taláélok vmi jó munkahelyet, én meg ezen izgulok... Hogy lehet ezt elkerülni?teljesen elmúlik ez valaha? ugye van rá megoldás?!Normális válaszokat kérek...
2010. jún. 29. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
menny el orvoshoz mindenképpen és vizsgáltasd ki. mert ha esetleg vmi egyéb betegség van mögötte (aminek ez tünete is), akkor azt kezelnék.
2010. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, télleg szörnyű.

én abbahagytam azt a melót, de az étrenden is sokat változtattam. (semmi cukor)

2010. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

23:03 és neked mitől volt bajod az édességektől(ha a cukortol) ,mi volt a betegséget?


mert én multkor semmmi rossza nem ettem ,csak gyümölcsöt, de abból igaz 3 tállal ,és 3-4 óra múlva meg rámjött.


cukortól miért van hasmenés?!

2011. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem találnak betegséget az orvosok ,akkor idegalapon van, és van rá gyógyszer.Érdemes belgyógyászhoz fordulni.
2011. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos dettó. Remélem lesz vmi megoldás
2011. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a suli miatt volt ez. Ez stresszes hasmenés. Hiába mész orvoshoz,ezt nem tudja kezelni. Ehez önmagaddal kell megbeszélni dolgokat.
2011. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!