Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális, hogy minden...

Az normális, hogy minden éjszaka felébredek?

Figyelt kérdés
egyszer-kétszer kb 2-5percre és visszaalszom. Ezért nem vagyok gyakran kipihent? Mióta az eszemet tudom így alszok.(18)
2013. máj. 2. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
az normális h minden reggel 6-kor arra kelek fel, h a szomszédban kiabálnak?
2013. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, de azon könnyebb segíteni :D
2013. máj. 2. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor eszel utoljára? Ha későn vacsorázol, akkor azért nem tudsz egyben sokat aludni. Mennyit iszol elalvás előtt? A wc-zési inger is kiválthatja a korai ébredést. De leggyakoribb ok a stressz. Nem tudsz lenyugodni, vagy izgulsz a másnap miatt. Esetleg kiskorodban rosszakat álmodtál, és megszoktad, hogy felébredsz.
2013. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
későn vacsorázom, sokszor 10-11 körül, de wc miatt soha nem ébredtem még fel. Stresszes sem vagyok szerintem, teljesen nyugodtan fekszek le, még ha másnap dogát írunk, vagy most éppen érettségit is. Kiskoromban álmodtam rosszat, de túl sokszor nem. Akkor a késői vacsora miatt lehet?
2013. máj. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!