Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezdjek ezzel a derékfájda...

Mit kezdjek ezzel a derékfájdalommal?

Figyelt kérdés

Az egész úgy 13 éves koromban kezdődött. Leültem egy kényelmes székbe, és amikor fel akartam állni, úgy belenyilallt a fájdalom a derekamba, hogy nem tudtam. Leguggolni se. Lumbágós lettem, és pár napig heverésznem kellett, mielőtt helyrejött.


Azóta ez nem fordult elő még egyszer, de el se múlt teljesen. Többé kevésbé mindig ott érzem ezt a derékfájdalmat, néha jobban, néha kevésbé. Ha előrehajolok, aztán hirtelen hátra, akkor mindig érzem. Tompa fájdalom, ami bizonyos mozdulatoknál nyilall, és a combjaim felé is sugárzik.



Az az igazság, hogy asszem, valami nagyon nincs rendben velem. Ez csak egy dolog, de ezen kívül pl. ha felülést csinálok, a lábaim a combnyakamnál mindig kattannak egy rohadt nagyon, és egyébként is MINDENEM ropog. 20 éves vagyok. Mi lehet ezeknek a magyarázata?


2013. máj. 3. 12:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Olyan is szokott lenni, hogy ha sokáig állok egyhelyben, akkor ha elindulok, a derekam kattan egyet. Ha felfüggesztem magam úgy, hogy két kézzel egy derékmagasságban levő tárgyról tolom fel magam, akkor is szokott kattanni, és úgy érzem, mintha az egész alsótestem kicsit lejjebb csúszna. Ha ülök az asztalomnál, és két oldalt a térdeimet az asztal aljának feszítem, akkor is kattan egy rohadt nagyot.
2013. máj. 3. 12:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Reumatológiára kellene menni. Gyógytorna, úszás segíthet.
2013. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!