Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon izzadok a stessz...

Nagyon izzadok a stessz miatt, mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Egy ideje,kb.9honapja neki kezdtem nagyon izzadni legfokeppen honalj teruleten. Ezelott egy evvel meg nyoma sem volt izzadasnak,csak azota amiota felfedeztem,hogy lehetseges az en boromon is. Szerintem a stressz miatt van,mert arra gondolok,hogy most akkor izzadok,es akkor izzadok. Tehat csk megyek egyszeruen az uton es izzadok,de nagyon,mert arra gondolok.Valaki tud ajanlani valami beavlt szert,vagy hasonlot? Az anti sudoricara gondoltam,de Romaniaban elek,es ugytudom itt nem kaphato. Kerlek segotsetek,nagyon kellemetlen,hogy egyfolytaban izzadok nagy mennyisegben. 15L

2013. máj. 6. 20:16
 1/7 A kérdező kommentje:
*probalok nem arra gondolni,hogy izzadok,de nem megy.
2013. máj. 6. 20:18
 2/7 anonim ***** válasza:
a vichy izzadságszabályzója is jó az sem kapható nálatok? zöld kupakja van
2013. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] erre gondolsz?
2013. máj. 6. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
igen:)
2013. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne stresszelj:) amúgy nekem pl a kókuszolaj beválik (kókusz illatú, finomítatlan)
2013. máj. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, ha ez egy szorongásos izzadás, akkor a megoldás nem feltétlenül az izzadásgátló.

De vegyük sorba:

- én 15 éve "DOVE go fresh" (uborkás, zöld teás) stiftet használok, a párom egész héten öltönyben parádézik, nemrég áttért erre, mert már ezer félét kipróbált, és most nem győz hálálkodni, mert friss illata van és nem izzad egész nap.

- túlsúly, magasa vérnyomás is okozhat extra izzadást (terhesség alatt rájöttem :(

Érdemes a súlyodra, étkezésedre odafigyelni, és persze az öltözködésedre, a pamut sok mindenre gyógyír lehet :)

- a szorongást oldhatja a gyógynövényes valeriana (macskagyökér, komlótoboz, citromfű - és társai, többféle cég gyártja), vagy extrém helyzetben egy enyhe fejfájás csillapító, a szorongást ugyanis az agyunk "fájdalomként" éli meg. Semmi esetre sem szabad ezt sokszor alkalmazni, hiszen gyógyszer nem lehet végső megoldás, de a "gyógyulás" felé vezető úton első mentsvárként azért néha bevethető (pl. egy nagyon fontos randi előtt) :)

2013. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Janiki válasza:

Neked sorozatos stresszoldásokra van szükséged! Valamint kideríteni a mely életterületeden stresszelsz. Vagyis hol vannak benned belső félelmek önbizalomhiány önbecsüléshiány.Keress meg egy reiki mestert. Tud segíteni hidd el! De ha szeretnéd megtapasztalni milyen egy reiki távkezelés akkor itt nálam kaphatsz egy ingyenes kezelést.

[link]

Nem kell hogy hidjél benne. Eléd ha kiváncsi vagy rá.

janiki

2013. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!