Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szert ajánlotok izzadás...

Milyen szert ajánlotok izzadás ellen? Főleg a fejemen, a homlokomon izzadok és nagyon zavar. Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
hintőpor :) van direkt izzadás ellen... nekem bevált :P
2010. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És az nem látszik meg az emberen az utcán? :)

2010. aug. 28. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
nem :) ha mész utcára indulás előtt 10-20 perccel vékonyan raksz magadra egy kicsit, semmi nemfog látszani :) - előző vtam
2010. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
solutio antisudoricát ajánlanám, bár nem tudom h fej-homloknál mennyire hazsnál, de hónalj-tenyér-talpnál hatásos
2010. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnál mondani nekem egy konkrét márkát? Te honnan szerzed be?

Köszönöm mégegyszer :)

2010. aug. 28. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért izzadsz mert gyenge vagy.Combosodj ki,és nem fogsz izzadni.Ilyen marhaságot még nem hallottam hogy bekened hintőporral a fejed.Ennyi erővel vegyél egy izzadásgátló stifet,aztán kend végig a homlokodon.
2010. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gyógyszertárba, gyógynövényboltokba betudod szerezni

[link]

egy naturland termék, patikába úgy 400-500 ft körül van, ah neten rendeled akk 350-400 ft között van

én ezt hazsnálom nekem bevált, de a homlokot nem tudom

ja és h offoljak: NEM GYENGESÉG MIATT IZZAD AZ EMBER!

am a hintőport én se tudnám ajánlani, az meglátszik, meg semmit se ér, ugyanúgy fogsz izazdni és majd a vízes, hintőporos izé fog rólad folyni, az tényleg nem jó

2010. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!