Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlotok? Nagyon izzadok

Mit ajánlotok? Nagyon izzadok

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy nagyon izzadós típus vagyok, ebbe a melegbe pedig szakad rólam a víz mikor csak szimplán ülök is.

holnap este viszont megyek buliba, és szeretnék pasizni is, meg egyébként is... nem akarok ennyire izzadni :S

nagyon látszik az arcomon is, tiszta víz, folyik le...


tudnátok mondani valami trükköt, vagy bármit, a törölgetésen kívül, ami beválhat? :S


köszönöm előre is a válaszaitokat!


16/L


2010. júl. 23. 13:39
 1/9 anonim válasza:

már árulnak dezodorokat amibe tesznek izzadásgátló szereket ezek por alapuak és nem fognak elkenődni és így hoszabban tartanak. én is próbáltam ilyet és szinte azonal hat.csak a kezdre ne igazán fújd mert nagyon fura érzés mert kiszárítja. és úgy vettem észre hogy valamenyi vizet is magába zárnak. rexonák között vannak ilyenek.


14/F

2010. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne egyél fűszeres, zsíros ételeket sem.
2010. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem eszek :/

van, hogy egy nap épphogy eszek valamit... nem birok enni ebbbe a melegbe :S vizet iszogatok egész nap.

egyébként rexona women happy-t és rexona woman sexy-t használok, de ugyanúgy izzadok tőlük :S

de elég érdeges lenne az arcomra dezodort fújni..

2010. júl. 23. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Solutio antisudorica.

Patikában 300-400 Ft körül van.

2010. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, tudok róla, viszont az a baj, hogy arcra nem lehet alkalmazni. tehát arra valami szer, vagy bármi házi praktika? :S
2010. júl. 23. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
szodabikarbona honajlra szorva hatasos, arcon meg nem probaltam:D
2010. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy patikában kérdezz , hogy árulnak-e ilyen terméket. A izzadásgátló kristályt is ajánlom. Vagy hintőpor, az beválik. Amúgy ha tényleg nagyon izzadsz még ha nem is izzadsz menj el orvoshoz és megszünteti. Hallottam valami elektromos kezelésről.:)
2011. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez alkati, több a a verítékmirigyed mint másoknak.

Ha feje allsz egy púderes tartályban, akkor sincs semmi javulás.

Tényleg van elektromos kezelés, minden szőrnél, egyenként kisütik a veritékminigyet.

2011. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a solutio-val csak vigyázz!!! nekem teljesen kimarta a hónaljamat, napokig fájt tőle. úgyhogy nem tudom használni, tehát ugyanúgy izzadok :S


21/L

2011. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!