Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon izzadok. Mit ajánlotok?

Nagyon izzadok. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak ülok és beszélgetek a barátaimmal és akkor is izzadok(évszakfüggetlen) (hónaljon),de ha kicsit melegebb van már háton is. Tudtok valami bevált,hatásos módszert ajánlani?Nagyon kellemetlen,és stresszelek miatta. Solutio Antisudoricát sajnos nem tudok venni,mert Erdélyben lakom,és úgytudom itt nincs. Előre köszi. 15L

2013. máj. 8. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
* nem szagos különösképpen és gondolom stressztől van.
2013. máj. 8. 19:40
 2/5 anonim válasza:

Solutio Antisudorica

Gyógyszertárban lehet kapni, én használtam egy ideig és nagyon bevált, egyáltalán nem izzadtam utána. Csak vigyázz, mert könnyen kicsípheti a bőrödet, ezért ne is kenj rá sokat! Borotválkozás után pedig felejtsd el, mert kegyetlen... tapasztalat! :D

2013. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi, csak irtam sajnos,hogy itt ugytudom nem lehet kapni:(
2013. máj. 8. 19:46
 4/5 anonim válasza:

Óó tényleg, ne haragudj :(

Hát én mióta nem használom az ecsetelőt, mindig Dove Invisible Dry-t veszek, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Persze azért az ecsetelő sokkal hatásosabb, de egy próbát megér szerintem. :) Hasonló cipőben járok, mint te, én a stressztől izzadok évszaktól függetlenül, aztán mégjobban stresszelek miatta. :(

2013. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb endokrinológussal ki kéne vizsgáltatni, hogy nincs-e valami hormonproblémád.
2013. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!