Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomon szerettem volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomon szerettem volna segíteni hogy egy kicsit többet legyen társaságban, ezért elvittem bulizni és egy kicsit ivott is, de borzalmas dolgok történtek! Teljesen megváltozott! Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :(


Szomorú, elkeserítő dolgok történtek a barátommal! :,( Hol is kezdjem? Szóval, a helyzet az, hogy ö egy nagyszerű srác, remek tanuló, udvarias, kedves, szerény (volt), szép történeteket szokott írni és rajzolgatni, csak az a gond hogy borzalmasan antiszociális, tehát nincsenek barátai, nincsenek lelki társai! Éppen ezért szerettünk volna segíteni neki hogy egy kicsit oldódjon fel, legyen emberek, csajok között, lazuljon el, nem kell mindig tanulni meg regényt írni stb Azt mondta hogy rendben, el fog jönni velem, amit meg is tett a kedvemért! El is jött a buliba, ahol aztán számomra elképesztő, megdöbbentő események zajlottak le, meghazuttolta az évek óta ismeretes önmagát! Borzalmasan sokat piált, részeg lett, agresszív, elkezdett ordibálni mint egy VADÁLLAT, dulakodni kezdett, sőt, majdnem verekedésbe keveredett! (Felém egy csomószor elsuhintotta a kezét) Az italnak köszönhetően NEM ellazult, hanem AGRESSZÍV ÁLLAT lett belőle, aki konkrétan egy félelmetes szörnyé változott a szememben akkor! :,( Én azt mondtam igyon egy kicsit, nem azt hogy vedeljen és veszítse el emberi mivoltját!!! Borzalmas nap volt, de ezzel még messze nincs vége!! :,( Azóta rendszeresen vesz magának piát, amikor otthon van akkor is vedel, elkezdett iszonyatosan bunkó és agresszív lenni, még zárkózottabb, most már agresszív és fájdalmas regényeket ír, amikben tocsog az agresszió és a gyűlölet, meggyűlölt mindenkit és ordít a lányokkal! :O Egy társasági embert szerettem volna csinálni belőle, nem pedig egy alkoholista VADÁLLATOTT!!! :,( :,( Szinte alig ivott a buli előtt, most meg létezni nem bír nélküle!!! (Konkrétan minden nap iszik azóta) A buli 2 hónapja történt, s a barátom 18 éves! Kérlek segítsetek! Nagy baj van a barátommal!


2011. jún. 3. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Tobbnyire az alkohol ezt hozza ki a szereny csendes emberekbol, valoszinuleg belolem is, de en soha nem fogok inni. Csak azt nem ertem miert folytatja...

Tedd valasztas ele, Te vagy az alkohol

2011. jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenkire mashogy hat a tul sok alkohol. Van aki eltompul es bealszik tole, de ismerek olyat aki kedves-baratsagos, reszegen meg agresszivva valik. Ennek nincs koze a szemelyiseghez.


Lehet hogy nincs meg tudataban a srac hogyan hat ra az ital. Elso korben talan beszelni kene vele hogy ne igyon mert neki az veszelyes.

2011. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek,aki izamagyú lett egyik pillantról a másikra....durva dolgok ezek! Biztos nagyon rossz lehet meg lelkifurdalásod van,de szerintem az ötleted én is megvalósítottam volna,ha lenne iylen barátom! Valójában rengeteg elfolytott agresszió volt benne,amit nem te idéztél elő,ott volt benne mindíg is! Szerénysége valószínűleg kisebbségi komplexusának volt tudhatóbe,legalább megismeri magát,lebontja némi gátlását,a piát meg majd egyszer valami elvonón!
2011. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na itt nekem valahol kilóg a lóláb, senki nem lesz alkoholista, mert egyszer ivott... Ha nem 18 éves lenne, azt mondanám, visszaeső, csak te nem tudtad. Az ivás nem olyan téma, amire bárki ilyen szélsőségesen reagálna első alkalommal, főleg, ha a párkapcsolata a tét. Valahol sántít a történet, persze lehet, neki vannak dolgai, amikről te nem tudsz.
2011. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt vagy kitaláltad... Vagy pedig tényleg valami lelkibeteg alkesz, aki mondjuk 14éves korától piált mint az állat, 17évesen befejezte, most meg előhoztad belőle.


Amúgy írni is pl nem szoktak csak azok akik flúgosak, és akkor még finoman fogalmaztam. Szóval rábaxtál, szerintem keress egy normális srácot magadnak, mert ez orvosi eset.


21f

2011. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Csak azok írnak akik flúgosak? :) Akkor a sok újságíró, stb flúgos és inkább nem is kell velük foglalkozni? Akkor kezdhetem elásni magam... :)
2011. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha figyelmesen elolvassátok, akkor ezt nem egy csaj írta,aki aggódik a pasijáért, hanem valaki, aki egy haverjáért/barátjáért aggódik.. Bár a lényeg sajnos így is ugyanaz..
2011. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy értem az írást, hanem hogy szabadidejében ezzel van elfoglalva teljesen céltalanul.
2011. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!