Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S ugye nem lesz semmi...

S. O. S ugye nem lesz semmi bajom a túróruditól?

Figyelt kérdés
Megettem egy túrórudit aminek nem volt rossz szaga, szavatossági ideje 05.27. viszont a túrója mintha savanyú lett volna...savanykás volt...de megettem :( ugye nemlesz bajom?:( nagyon félek. azzal nyugtatom magam h tuti jó volt, hisz tegnap vettem...de mégis savanykás volt a túró..
2013. máj. 15. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Némelyik túró kicsit savanykás, és lehet, hogy citrom aroma is volt benne, az is ad egy savanykás ízt, nyugi, nem lesz semmi bajod.
2013. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Wikipédiából idézek:

"A Túró Rudi (eredetileg piros pöttyös alufóliába csomagolt) kakaós masszával bevont édeskés-savanykás túrórúd, Magyarország egyik legkedveltebb és legnagyobb múltra visszatekintő saját készítésű tejes desszertje."

2013. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Haat remelem nemlesz baj bar olyan teltsegerzetem van...
2013. máj. 15. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, mert azon agyalsz, hogy romlottat ettél, nyugodj meg, általában minden túrós étel kicsit savanykás.
2013. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!