Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is kellemetlen? Délután...

Másnak is kellemetlen? Délután nőgyógyászhoz kell mennem sajnos, de nekem minden alkalommal olyan furcsa kellemetlen érzésem van.

Figyelt kérdés
Más is van így?Nem tudom engem zavar kissé a helyzet.Ideges is vagyok.Szóval inkább kihagynám, de muszáj:(
2009. júl. 27. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Én inkább várni szoktam, hogy rám kerüljön a sor mert annyi megbeszélnivalóm van. Az orvosom meg olyan jófej hapsi, én abszolút nem érzem magam zavarban nála, mintha haverokkal lennék :))


De ez természetes, amit érzel minden barátnőm sőt még anyukám is így van vele, itt görcsölnek előtte nem akarnak menni. Ha lehetne az ajtóból is visszalépnének :)


Nyugi, nemsokára túl leszel rajta utólag meglátod nem is volt annyira szörnyű. Esetleg ha írsz naplót írd majd bele, hogy nem volt olyan rossz így máskor emlékeztetni tudod magad rá.


Sokszor nekem is van hasonló érzésem, ha mennem kell valahová hogy inkább kihagynám és nem érdekel, de muszáj elmenni az én érdekemben.

Én nagy levegőt veszek, arra gondolok a szemembe úgyse mer mondani senki semmit, aztán úgyis itthon leszek szóval engem nem érdekel.

Utána biztonságban, nyugodtan lehetsz otthon jó ideig, szerintem megéri.

2009. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen természetes amit érzel. Senki nem szeret nőgyógyászhoz járni én sokszor mikor hívnak akkor akarok elszaladni vagy már kijönni a rendelőből,hogy inkább nincs is semmi bajom köszi.

Gondolj arra,hogy a nőgyógyász már ezer olyat látott :)

2009. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nincsenek ilyen érzéseim. Inkább nőgyógyászhoz járok, mint fogorvoshoz...


18L

2009. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!