Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most akkor miért is lettem...

Most akkor miért is lettem rosszul? (múzeumi kiálítás)

Figyelt kérdés

Az osztálykiránduláson múmia kiálításra mentünk,és kb fél óra múlva mikor a "múzeumos hölgy" az agy kihúzásáról és szervek eltávolításáról beszélt,leültem egy székre de mikor feláltam hirtelen rosszul lettem és ha a tanárom nem kap ell,szerintem össze estem volna de ki kisértek egy kanapé féleséghez.Adtak egy nagy pohár vízet és betakartak,a mentőket akarták hívni de nem éreztem hogy kellenne.Kicsit szédűltem és nem nagyon tudtam rendesen járni de magamnál voltam,az egész személyzet a mentőt akarta hívni és a tanárom is de megkértem hogy vigyenek ki a friss levegőre és ott jobban lettem.Reggeliztem és elég folyadékot is ittam szóval nem tudom mitől lettem rosszul,nem vagyok cukorbeteg sem semmi ilyesmi. Anyukám szerint a múmiák miatt lettem rosszul de nem féltem tőlük sőt alig vártam a kirándulást.Mondjuk a szervektől és vértől szokott enyhe rosszul létem lenni,de soha nem fajult még idáig.


szerintetek mitől lehet ez? A kiálitás feléről lemaradtam és szeretném újra megnézni,nem lenne jó ötlet ?



2013. máj. 17. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem álltál fel hirtelen? Nekem is ez szokott lenni ha csak hirtelen felpattanok és nem szépen óvatosan állok fel.
2013. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor felálltál a székről, akkor hirtelen megnőtt a vérnyomásod (teljesen normális dolog) és a szervezeted így reagált rá. Semmi értelme nem lett volna mentőket hívni. Néha nálam is előfordul, igaz nincs ilyen erős hatása, csak simán szédülök. Lélegezz mélyeket és pár percen belül jobban is leszel. Esetleg ha nagyon gyakori az ilyesmi, akkor nem ártana meglátogatni egy orvost. Amúgy szerintem semmi komoly baj nincs.
2013. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösszönöm,de igazából lassan áltam fell,és ahogy egy pár lépést tettem előre már estem vólna el amikor a tanárom elkapott mert szerencsére majdnem ott ált mellettem.Én sem akartam mentőket hívatni egyrészt mert felesleges lett vólna más részt meg anyukám biztos hogy bepánikol :/ várom még a válaszokat
2013. máj. 17. 11:59
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó és amikor jobban lettem akkor megkérdeztem a tanáromat hogy miért akartak mentőt hívni azt mondta mert a múzeum hibája lett vólna hogy ott lettem rosszul és felelősséget kellet vólna nekik is válalniuk értem,és másrészt meg a tanárom nagyon megijedt mert azt mondta fehér lett a szám és az arcom is elég elvesztette a színét.


Nem tudom ez jelent e valamit :/

2013. máj. 17. 12:04
 5/5 anonim válasza:
Pedig attól volt. Ez tuti. Nekem is volt már nem egyszer. Vérnyomásprobléma.( nekem sincs semmi bajom)
2013. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!