Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 100-115 pulzus 24 éves létemre...

100-115 pulzus 24 éves létemre miért lehet?

Figyelt kérdés

napokban érzem hogy ingerlékeny vagyok. éjszakánként fejfájásom szokott lenni. A mai nap viszont a pulzusom 100-115 ingadozik. Mivel tudnám csillapítani. ?


Munkában többször ér stressz mivel főnök beosztásban vagyok ahol sokszor van konfliktus helyzet. Viszont napi szinten 10-15km-ert lebiciklizek. Ezért nem értem ilyenkor otthon minek pörög a pulzusom fölöslegesen...


2013. máj. 28. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Lazíts.


Amúgy erre nekem a Betaloc ZOK vált be a legjobban, azt belgyógyász írta fel nekem.


Kivizsgáltatni is érdemes lenne, mert rengetek minden okozhatja (vese, hormonok, stb.).

2013. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Látom sportolsz, akkor ez tényleg elég abnormális. Amúgy használhat még iv. magnézium.szulfát kúra is, mondjuk 10 ampulla. Nekem ez is használ.
2013. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a szíved. Nekem attól volt magas a pulzusom (azóta gyógyszert szedek), meg pajzsmirigy is lehet.
2013. máj. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!