Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvásigény csökkentése. Hogyan?

Alvásigény csökkentése. Hogyan?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nincs időm, csak napi kb 5-6 órát aludni, a hétvégék kivételével állandóan hulla fáradt vagyok. Hétvégén tudok csak rendesen 8 órát aludni. Azt mondták, hogy aludjak pihentetően, és akkor elég lesz. De azt hogyan csináljam?:D


Ajánlottak már ilyen valeriana-t, meg hova tablettát, de nem igazán aludtam tőlük jobban. Egy időben füveztem, akkor mindig elég volt az az 5-6 óra alvás, mindig teljesen kipihent voltam, de sajnálom ilyenekre elcseszni a pénzemet.


A táplálkozásom rendben van teljesen. Többnyire húsokat, tojást, és zöldségeket eszek, a szénhidrátot natúr zabbal oldom meg. Multivitamint is szedek, azt ne írjátok.


2013. máj. 30. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
mióta alszol így? mert elvileg ehhez hozzá lehet szokni, persze nekem se nagyon megy... reggel alig bírok magammal, napközben is majd elalszom munka közben (gép előtt), estére meg valahogy nem vagyok álmos... amúgy homeós bogyó, sedativ pc elvileg jó rá... nekem bevált.
2013. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lencsefőzelék ***** válasza:

"Egy időben füveztem, akkor mindig elég volt az az 5-6 óra alvás"

Akkor próbáld ki a kendermagolajat.

http://www.youtube.com/watch?v=l7re6IUE6cU

4:30-tól beszél róla az öreg.

2013. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól hangzik. Be lehet szerezni itthon?
2013. jún. 1. 12:09
 4/4 lencsefőzelék ***** válasza:

Szerintem be.

[link]

[link]

2013. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!