Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan mondhatok le motiválóbb...

Hogyan mondhatok le motiválóbb módszerrel a nassolásról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, szeretnék lefogyni, de ehhez első lépés az egészséges táplálkozás. Nos, ebbe gondolom nem fér be annyi csoki, cukor és egyéb, amennyit én fogyasztok. De csak a fogyás motivál, és hiába akarom nagyon, nem tudom abbahagyni, mindig veszek egy-két cukrot, csokit, chipset.... Van valami módszer amivel ezt abba tudom hagyni? Továbbá anyukámnak hiába mondanám, azt mondja nincs velem semmi baj, de azért majd próbál kevesebb édességet adni, amivel nincs baj, csak nem tesz semmit, hiába kérem, és ha én kérem, akkor nem ellenkezik, máris ad szívesen, mert nem akar megfosztani attól amit szeretek. De ez így nem mehet tovább, én FOGYNI AKAROK!!! Köszönök minden választ előre is! :) /L
2013. máj. 31. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez elsősorban akaraterő, önfegyelem kérdése. Segíthet, ha lecseréled az édességet gyümölcsre, zöldségre. Rágcsálj sárgarépát, karalábét, retket helyette. Anyukádnak is mond meg, hogy ha neked jót akar, így sgitsen.
2013. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom magam úgy kifejezni, hogy ezzel mégse bántsam meg. Gyümölcs, zöldség nem igen szokott itthon lenni, de ha mondom biztos vesz majd. :) Köszi!
2013. máj. 31. 13:11
 3/5 anonim válasza:

Hát nem tudom nekem biztos nem válna be csoki és chips helyett a zöldség. Itt hátha találsz kedvedre valókat:

[link]

[link]

[link]

Amúgy úgy tényleg nehéz fogyni, ha nem szoktatok zöldséget venni. Köretnek inkább zöldségeket kéne enned és ha a főétkezéseknél is figyelsz, hogy mit eszel, akkor jobban belefér a nassolás. Emellett te is olvasgathatsz az interneten, nagyon sok jó recept van és az elkészítésükben örömödet lelheted, legalábbis én nagyon szoktam élvezni az elkészítést is és még büszkélkedhetsz is vele a szüleid előtt. Sok sikert!

2013. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt cukorbeteg leszel..

Vegyetek cukormentes csokit. Süssetek chipset zellerből, vékonyra szeletelt zöldésgekből.


Mi kell még? Cukor: xilig. Csoki cukormentes. Chips zöldségekből. Így jó lesz, nem?


Közben hagyd a kenyeret, müzlit, tejet a kutyának, egyél zöldségeket, husit, gyümölcsöt :)

2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi, nagyon jó meg minden... Tényleg kösziköszi és puszi ezekért a tippekért... De hogyan motiválhatnám magam arra, hogy ne nassoljak?? Ez a kérdésem. :(

2013. jún. 11. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!