Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beképzelem vagy van vmi bajom?

Beképzelem vagy van vmi bajom?

Figyelt kérdés
Minden akkor kezdődött, mikor elkezdett romlani a kapcsolat a barátommal. Egyszer nagyon összevesztünk, éés megviselt lelkileg ez az egész. Egyre több vita volt. Utána a napokban nagyon sokat aludtam, gyengének éreztem magam..sírógörcs jött rám, állandóan féltem, de ilyen szorongás volt, minden látható ok nélkül. Aztán még beképzeltem azt is magamnak, hogy rosszul vagyok..mert kimerültséget éreztem. Akkor nem is volt nagyon étvágyam, de aztán pár napra rá nagyon sokat ettem. Viszont ha valakivel beszélgetek, valakivel vagyok, akkor semmi bajom nincs, nem jön elő semmilyen tünet. PL. koncert előtt fájt a fejem, de amint elkezdődött már nem is fájt. Szerintetek van valami bajom vagy csak képzelem??
2013. máj. 31. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!