Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utalnak ezek a tünetek?...

Mire utalnak ezek a tünetek? Vagy csak beképzelem, semmi bajom?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy ájulásom. Amikor bevittek a kórházba,különböző teszteket végeztek el: Meg kellett érintenem az orrom hegyét,csukott szemmel,előretartott kézzel egyenesen kellett mennem és hasonlók. 3 helyen is megcsináltatták velem és sikerült. Most keltem fel és felkelés után rögtön az orromhoz nyúltam,de nem sikerült-éppen eltaláltam az orrom. Aztán megpróbáltam a szememmel is (csukott szemmel csináltam),akkor is épp csak a szemem sarkába sikerült nyúlni. Persze,hogy pánikba estem és megpróbáltam csukott szemmel,előretartott kézzel egyenesen menni. Csak harmadjára sikerült egyenesen végigmenni. Ha csukott szemmel állok,jobbra dőlök.Az ájulás óta folyton fáj a fejem. Ma hosszú idő után először megyek lovagolni,és eléggé izgulok. Lehet ettől is? Köszönöm.

2012. dec. 29. 10:43
 1/3 Miklós G. ***** válasza:

Szimpla kimerültség, és fáradtság is okozhat hasonló tüneteket, pláne ébredés után, még nem túl éber az agy sem. Az, hogy ennyire figyelsz Magadra sem a legjobb, mert a pánik hajlamosít sokkal jobban eltúlozni azt a helyzetet, ami valójában fenn áll. Az ájulásnál nyilván valami nem volt rendben, vércukor, vérnyomás, stb. Egyensúlyzavart okozhat még belső fül probléma, a hártyás labirintus területén. Egy egyszerű hallójárat-gyulladás is. Ezt egy fül-orr-gégész könnyen megerősítheti vagy cáfolhatja, a fejfájással össze is függhet ez az egész meg nem is... Látatlanban nem tudok többet mondani.


Üdvözlet!

2012. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14éves vagyok,az ájulást egy bizonyos Vegetatív disz...valami okozta,az a lényeg,hogy felálláskor kizúdul a vér az agyból. A kórházban a fül-orr-gégész elég furcsa volt,alig nézett meg valamit,és hülyeségekről beszélt nekem,aminek semmi köze az ájuláshoz...Egyébként ez kb. egy hónapja történt.
2012. dec. 29. 12:29
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy 1x-2x sípolt már a fülem,meg tegnap este egyszer csak olyan hangot hallottam a fülemben,mint amikor strandolás után még benne van a víz a fülemben.De lehet hogy tényleg csak a kimerültségtől,mert igaz,hogy sokat aludtam az utóbbi napokban,de életemben nem idegeskedtem még annyit,mint most,így ettől simán lehet h kimerültem.
2012. dec. 29. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!