Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS. Nagyon rosszul vagyok és...

SOS. Nagyon rosszul vagyok és egyedül vagyok itthon. Mi lehet ez? Tudom, hogy korán van de nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
5:00-kor keltem,általában mindig akkor kelek,mert anya megy dolgozni és mindig felkelt de ez nem fontos.Reggel felkeltem elkezdett zsibbadni a kezem,fájt a fejem és hányingerem volt,erre olyan 8-9 perc után ezek eltűntek.Leültem és kimentem a konyhába,hogy csinálok magamnak kaját és egyszer csak megszédültem és a földön találtam magamat.Azóta nagyon fáj a fejem,és egy kicsit zavart is vagyok és gyenge és szapora a pulzusom is.szerintetek elájultam?és mi lehetett az a rosszullét előtte? 14/L
2013. máj. 27. 06:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Szia, nem tudod felhívni anyukádat? A mentőket vagy az ügyeletes háziorvost hívd fel, és mondd ezt el! Mondd, hoyg egyedül vagy és 14 éves vagy, és zsibbadást éreztél és elvesztetted az eszméletedet, és sürgős!

Jó, ha tudod, meddig voltál eszmáletlen!

azonnal kéne lásson orvos!

2013. máj. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
és ha nem tudom meddig nem voltam eszméletlenül az nagyon nagy baj?
2013. máj. 27. 06:24
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagy baj, de hívhatnád a mentőket (ha nem tudsz orvoshoz bemenni).
2013. máj. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
felhívtam anyát azt mondta,hogy körübelül 1 óra mire hazaér,de már hívtam a mentőket is és ők is kb.1óra múlva érnek ide.Nagyon félek.Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 27. 06:44
 5/24 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy a mentők egy óra alatt érnek ki. Elvileg mindenhova el kell jutniuk 15 percen belül. Remélem nem lesz semmi bajod sem most, sem soha az életben!
2013. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

milyen 1 óra a mentők? akkor hívd fel őket még egyszer és mondd meg hogy MOST kéred a mentőt! ez ész megáll ...

egyébként ez rengeteg dolog lehet, de azt kell mondanom, ez így egy kicsit se tipikus, nem utal konkrétan semmi megszokottra. első körben agyi történésre gondolnék, na de az meg nem okoz pl zsibbadást (legalábbis még nem találkoztam olyannal)

Az elájulás előtt hogyan szédültél meg? forgott körülötted minden vagy elhomályosodott a környezet? levert a víz közvetlen előtte vagy nem?

2013. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

Mondjuk, ez a mentő egy óra múlva, ilyen tünetek bediktálása esetén, ez elég furcsa és szokatlan. Különösen ilyen kora reggeli, szinte hajnali órában érdekes, ha ennyire leterheltek. Mindegy, ha ezt mondták, akkor valószínű így is van.


A felsorolt tüneket tudomásom szerint: agyvérzés, vagy infarktus. De egy 14 évesnél azért ez egy kicsit korainak tűnik. Lehet még hasonló rosszullét "esetleg" terhesség jele, no meg végső esetben a kamu jele is. És bízzunk benne, hogy ez az utolsó lesz az igaz!

2013. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 2 oldali iskola undorra tippelnék ...

A mentők nem váratnak egy ilyen beteget egy órán keresztül...

A másik ha én így érezném magam,nem a gyk-ra írogatnék,hanem átmennék az egyik szomszédhoz stb ...

De ez én vagyok :)

2013. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szóval a két, 71 %-os, anélkül, hogy ismernénk egymást, ismét csak egy véleményen vagyunk! Ez van!
2013. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha netán a kérdezö vidéken, egy faluban lakik, akkor könnyen lehetséges, hogy a mentöknek egy óra, mire odaérnek.

Az apósom így halt meg agyvérzésben, hogy mire a közeli városból (50 km) kiért a mentö, addigra késön volt.


NEM mindenki él Pesten, vidéken más a helyzet.

2013. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!