Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki az egyik pillanatról a másikra egy undok, semmivel nem törődő ember lenni? Nem értem miért. Még ő mondta, hogy neki van elege.

Figyelt kérdés
A barátommal összevesztünk, kérdeztem tőle valamit. A válasz nem tetszett. Utána hülyeségeket mondtam, hogy lehet jobb lenne ha befelyeznénk, blabla. Erre ő csk azt mondta h nem érdekel, menyj el! De előtte 1-2 órával meg beszéltünk, hogy majd megyek.. Mit tegyek? Lenyomja a telefont, nem válaszol a sms-re.
2012. okt. 1. 12:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát amit mondtál, nem is csodálom, hogy ez volt a reakciója.
2012. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

hagyd békén.

Vagy megnyugszik, vagy vége.

Ez mindig így történik egyik pillanatról másikra nem érdekli őket valaki. Max ügyesen elhúzzék, kiidegelik a csajt, és így végül a csaj hibája lesz, mert nincs annyi bennük, hogy kimondják, hogy vége, mert félnek a hisztitől.

2012. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

De azóta vagy 1000x bocsánatot kértem, mondtam, hogy nem gondoltam komolyan. És még ő haragszik rám.. :S

Mit tegyek?

2012. okt. 1. 12:56
 4/25 anonim ***** válasza:

Hiába mondod.

Mondom hogy hagyd békén..ha zakaltod, megnyugodni se fog, csak idegesebb lesz.

Miért vagy értetlen?

2012. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

A hiszti megvolt. Csak őt minden zavarja. A nyafogás, magyarázás, hogy nem hallgatok rá... stb.

Szeretem, 2 évet nem így fogok abbahagyni!!

Nem azt akarom, hogy hagyjuk az egészet. Nekem ez nem ennyi.

2012. okt. 1. 12:58
 6/25 anonim ***** válasza:

Nem biztos, h haragszik Rád, csak baromira elege lett.

(Tanulság: máskor ne mondj olyat, amit nem gondolsz komolyan.) Szerintem is hagyd kicsit lenyugodni.

2012. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De attól, hogy hagyom attól nem lesz jobb!! Nem fog megoldódni magától..
2012. okt. 1. 12:59
 8/25 anonim ***** válasza:

Elmondtad, amit lehetett, ha tovább hivogatod, nem lesz jobb...de hivogasd csak, legalább végleg elege lesz, számot cserél, egy ilyen hisztis csajt én se birnék már tovább...

Nekem már ez sok, hogy azt nem bírod felfogni, hogy ne zaklasd. Ez nem semmittevés, sőt...


2 évet nem akarsz így befejezni....és? nem mindegy hogy van vége, ha vége kell, hogy legyne?

2012. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Te ilyen verkli-típusú csaj vagy ugye..?
2012. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"De azóta vagy 1000x bocsánatot kértem"


Ezzel a duzzogását erősíted. Lehet, hogy már csak élvezi a helyzetet. Küldj neki egy sms-t, hogy utoljára kérsz bocsánatot, ha megbocsájtott, hívjon. És ne keresd.

2012. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!