Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szörnyű érzésem van mostanában...

Szörnyű érzésem van mostanában! Az éjszaka közepén, hajnaltájt felébredek, de a testem nem reagál, meg sem tudok moccanni, be vagyok zárva a fejembe! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom kinyitni a szemem, megmozdítani a végtagjaimat, nem jön hang a számon, semmit nem tudok csinálni, de már ébren, tudatomnál vagyok. Teljesen bepánikolok, ordítani szeretnék, halálfélelmem van! Próbálok egy egy végtagra koncentrálni, hogy meg tudjam mozdítani, de nem megy. Mintha be lennék zárva a testembe. Nem tudom mennyi idő telhet el, mikor egyszercsak sikerül átvennem az irányítást, és kipattan a szemem. (Ilyenkor mindig hanyatt fekszem, kezeim a fejem felett pihennek.)

2013. jún. 12. 22:16
 1/6 anonim válasza:
Szia, Velem is ugyan ez van csak amikor el alszok és meg akarok fordulni. ez azért van mert a tested érzékeli hogy fenn vagy de az agyadban egy pont ami gátolja hogy amit álmodsz meg csináld ő még azt hiszi hogy alszol.Ilyenkor azt kell csinálni hogy le kell nyugodni, mély levegő, és gyorsan ki probálni nyitni a szemed, vagy az egész testedre koncentrálni és rángani egyet nekem mindig be válik:-)
2013. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis.
2013. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó, nem vagyok egyedül! :) Mármint nem jó, mert sajnálom, hogy te is megtapasztaltad! Igen, ezt próbálom én is, amit írtál, próbálok hirtelen mozdulatot tenni, hogy kijöjjek a dologból.... Nagyon gáz érzés... Köszi a válaszod!!
2013. jún. 12. 22:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Köszönöm!!!!
2013. jún. 12. 22:26
 5/6 anonim válasza:
Ez a hablabla... minden emberrel meg esik az egész családom, baráti körömben is meg esett mindenkivel és szokott is. Hogy le állhat a szived.... 90 éves öregaszonynak le állt azt erre fogták blabla... ez a wikipédia csak rémiszgeti az embert semmi komoly ne félj!
2013. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szivesen, igen nagyon gáz érzés nekem az első ilyennél azt hittem meg haltam.^^ a 2 olyan volt mintha egy boszorkány varázsolgatott volna de az azért mert ugye a tested azt hiszi fenn vagy de az agyad nem^^
2013. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!