Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előfordulhat, hogy a spiruliná...

Előfordulhat, hogy a spirulinától fáj a hasam? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Fél éve elkezdtem szedni spirulina (alga) tablettát. Előtte súlyos betegségből gyógyultam ki, és elég gyenge volt az immunrendszerem, emiatt kezdtem el szedni. Erőre is kaptam tőle, de fura, tompa felhasi fájdalmaim voltak abban az időben, amikor szedtem, és ez a fájdalom átsugárzott a hátamba is. Azt gondoltam, hogy ez csak a korábbi betegségem "utóhatása" lehet, és minden egyébre is gyanakodtam, kivéve az algára (mert annak elvileg nincs mellékhatása) de aztán elfogyott a tabletta, és a fájdalom is megszűnt. Akkor kezdett el gyanús lenni, mikor újra elkezdtem szedni az algát nem olyan rég, és pár napra rá újra megjelent ez a fájdalom. Csak én kombinálom össze, vagy tényleg lehet köze a kettőnek egymáshoz? Az ajánlott mennyiséget sosem léptem túl. Felhagytam a szedésével, most nem érzek fájdalmat. Csak azért fura, mert ez teljesen természetes készítmény és elvileg nem lehetne ilyen mellékhatása...
2013. jún. 15. 17:01
 1/1 anonim válasza:
Én tegnap szedtem be 1 szemet először, nekem is fájt tőle a hasam tuti ettől mert nem vagyok egy hasfájós, és rögtön beszedése után fájt. Elvileg fokozz a bélműködést, és első beszedésekkor jelentkezhetnek ezek szerint ilyen tünetek... Még szedek be meglátjuk jelentkezik e még a tünet.
2016. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!