Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi az az izomgörcs? Milyen...

Mi az az izomgörcs? Milyen érzés? Milyen helyzetekben jelentkezik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nálam a lábam szokott begörcsölni hónaponta 3szor.Senkinek nem kívánom azt az érzést.utána percekig ráng az izom a lábamba
2009. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem éjszaka fordul elő, amikor kinyújtom hosszabb ideig a lábam, és alvás közben egyszerűen megfogja a görcs :S nagyon rossz érzés (feszül a lábam és nem bírom/merem mozdítani sem) de pár perc alatt elmúlik.

Kalcium és magnézium hiány esetén fordul elő, de lehet a gyors növekedéstől is.

2009. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Izomgörcs? Nekem vádliban, általában alváskor vagy ha rosszul beszítem be. Iszonyat fájdalom! Szó szerint keresztbe áll tőle a szemem, én rosszul viselem :)
2009. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vádliban, este mikor alszom. Nagyon rossz erre felriadni:S Szerencsére elég ritkán van ahhoz képest, havonta, 2havonta egyszer fordul elő velem. Én elkezdem masszírozni és attól elmúlik hamar. Mikor megfogom a vádlim akkor, olyan mintha egy kisebb ladba lenne ott:S ijesztő:S
2009. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva tud lenni. Nekem is este szokott lenni a vádlimban, iszonyatosan rossz, még másnap is fájni szokott. Nem nagyon lehet vele mit csinálni, meg kell várni, amíg vége lesz.
2009. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!