Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A nagy melegben másnak is van...

A nagy melegben másnak is van hányingere s fáj a feje?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A nagy meleg okozhat fejfájást, a fejfájás pedig járhat hányingerrel.Próbáld magad hűsíteni és pihenj.

Nekem is szokott néha a meleg okozni ilyesmit, de inkább csak akkor, ha sokat vagyok a szabadban, sokat sétálok kint.

2013. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
velem ugyanez van, kikészít ez az időjárás..
2013. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
engem is nagyon bár a gyomrom meg azóta fáj és hányinger is azóta van hogy strandoltunk, remélem nem szedtem össze ott valamit
2013. jún. 17. 08:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyomorfájásom és hányingerem nincs, de a fejem 1 hete fáj.

Ha a strandolás óta van és a gyomrod is vacakol, akkor attól is lehet fejfájás, menj el orvoshoz.

2013. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Strandolás, napozás, nagy melegben kirándulás után gyakran előfordul, ez olyan, mint egy enyhe napszúrás.

Én ilyen esetben este felé, vagy lefekvéskor mindig beveszek egy Algopyrint és másnapra soha semmi baj nincs, se fejfájás, se hányinger.

Egy egy " vizi " nap után adtam a gyerekeknek is egy szemet, és ezzel mindennek az elejét vettem.


Nálunk ez eddig nagyon jó bevált módszer.

2013. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem állandóan fáj a fejem, de ez ilyen k*rva melegben még rosszabb...
2013. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!