Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy mostanában...

Mitől lehet, hogy mostanában ennyire gyenge vagyok és sokszor szédülök? (részletek alul! )

Figyelt kérdés

Tudom mostanában nagyon meleg van. Itthon vagyok, mert nyári szünetem van, és nem megyek a héten sehova. Kb. a hét elején kezdődött, hogy ha szép lassan is állok fel, (direkt figyelek, hogy ne hirtelen tegyem) akkor elszédülök. De úgy, hogy homályosan látok, szépen befeketedik minden és összeesek, ha nem ülök/fekszem le és iszok pár kortyot gyorsan, akkor 5-10 percig kezdeni se tudok magammal semmit. A fejem irtóra fáj és nagyon rossz megmozdulni is. De tudom, hogy meleg van de a ventilátor is megy mellettem. Nincs bent fullasztó meleg, biztos nem az a baj, a ventilátor csak jól esik, sosem zavar, inni is nagyon sokat iszom és eszek is rendesen. Nem tudom mi lehet a baj. Anyukám szerint lehet, hogy meg fog jönni (az első) és azért van ez. De nem tudom...szerintetek mitől lehet? És mit tudnék kezdeni vele? Köszönöm előre is.

14/L


2013. jún. 19. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod és a vércukorszinted milyen? Amúgy lehet, hogy csak a meleg teszi ezt veled. De ha nem múlna, akkor mindenképp menj el háziorvoshoz.

Egyébként nem hinném, hogy a menstruáció jele lenne, legalábbis nem tartom valószínűnek, mert a kettő nem áll kapcsolatban.

2013. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásommal és vércukrommal semmi baj nincs. Köszi a tanácsot.:)
2013. jún. 19. 22:21
 3/4 anonim válasza:
Vicces, mert nekem is 14 evesen ilyen problemam volt. Nyar volt, kimentem az udvarra, es hirtelen nagyon szedultem. El is ajultam. Elmentem dokihoz, kiderult hogy verszegeny vagyok es vashianyos. Erre meg ratett egy lapattal hogy nagyon meleg van, ezert szedelegtem mindig. Azota tobbszor elofordult hogy elajultam meg szedelegtem , sot neha meg most is. A doki felirt vmi vastablettat, ami semmit nem ert, ja es honapokig szedni kellett volna, ugyhogy 2 het utan nem szedtem. Ha sapadt vagy es faradekony akkor biztos lehetsz benne hogy ezert van. Ha gondolod menj el vele dokihoz, hatha felir vastablettat. De sztem eleg ha olyat eszel, amibe sok vas van. Pl hagyma. Remelem tudtam segiteni, es bocs az ekezetekert:):)
2013. jún. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi.:D Sokat segítettél és nem baj értem én ékezet nélkül is.:)
2013. jún. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!