Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 1,5hete beteg vagyok és...

Már 1,5hete beteg vagyok és eddig csak a szokásos dolgok voltak (köhögés, orrfolyás, orrdugulás, enyhe láz), viszont mostanában amikor kifújom az orrom akkor bedugul a fülem. (Részletek lent (? ) )

Figyelt kérdés
Eddig csak a jobb fülem dugult be, és az általában ki is dugult egy kis idő eltelte után. De viszont a bal fülemnél ez a második eset, hogy fújom ki az orrom, és egy olyan erős valami robbanás szerű fájdalmat éreztem a bal fülemben, hogy azt hittem már beszakadt a dobhártyám. Már többször is bedugult a fülem, de ilyen erős fájdalmas izé, csak most volt másodszorra. Eddig mindig reggelre elmúlt, amikor aludtam. Szerintetek mit csináljak? Várjak, hogy megint este legyen elaludjak és jó legyen és kezdődjön minden elölről vagy lehet ebből valami baj is és keressek fel egy fül-orr gégészt? Közben meg ugyebár furcsán hallok a bal fülemre.
2013. márc. 14. 09:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!