Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször arra kelek fel, hogy elfekszem a kezem, de. (részletek lent), ebből nem lehet nagy gond?!

Figyelt kérdés
Szóval úgy elfekszem a kezem, hogy amire felkelek olyan, mint egy gumikéz, egyáltalán nem érzem, és nem tudom mozgatni legalább egy percig, amíg újra nem megy bele vér! Kicsit nevetséges volt először, de egyben ijesztő is... nem lehet ettől bajom?! (Gondolok itt vérrögre, vagy valami maradandó károsodásra...)

2012. okt. 18. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a szervezeted van annyira okos, hgy még időben felkeltsen. Velem is nagyon gyakran van és szörnyű érzés erre felkelni az éjszaka közepén.

A vérrögnek ehhez nincs semmi köze, más okokból alakul ki.

2012. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és kielégítő választ!
2012. okt. 18. 22:38
 3/3 anonim válasza:
De ez veszélyes! Nálam is mostanában sűrűn előfordul. Volt olyan, h már el volt kékülve az újjam! Hallottam és olvastam is egy pár helyen, h ha nem ébredsz fel időben(tartósan több órákat úgy alszol, akkor teljesen el is halhat az a testrészed! Volt akinek így le is amputálták már a kezét v. a lábát! Szóval én is nagyon fosok ettől :(
2014. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!