Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki lehet bírni kevés alvással?

Ki lehet bírni kevés alvással?

Figyelt kérdés
(34/F)Egyre kevesebbet tudok aludni, azt is sok megszakítással a kislányom miatt, aki elég rossz alvó. Három műszakban dolgozom, és elég durva, de szeretem az éjszakás műszakot, mert akkor nappal megszakítás nélkül tudok aludni. De a másik 2 hét teljesen kikészít. Hogyan lehet megszokni, elviselni a kevés alvást? (Napi 4-5 órát szoktam)
2009. okt. 12. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most a tudósok azt fedezték fel, hogy a hosszú élet titka a kevés alvás! Remélem, megvigasztaltalak!
2009. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket kellene rászoktatni az éjszakai alvásra.Nem adni neki enni,legfeljebb teát,és nem kell azonnal felvenni,ha sír.Ez már a 2-3 hónapos gyerekeknél is megoldható,legfeljebb néhány nap kell neki az átálláshoz.És a babának is jobb,ha éjjel alszik eleget.Másik módszer,hogy használj füldugót.És persze a gyerek külön szobában legyen,semmiképpen ne veletek egy ágyban.Egy 3 gyerekes anyuka.
2009. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasson meg, hogy 20 éves létemre nem alszok 4 óránál többet a tanulás miatt. :S Hétvégén meg más miatt kell korán kelnem... :S
2009. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk fél éves korig mind a 3 gyerek velünk volt . A francia ágy mellett volt a kiságy , hogy ha ébred csak felállok és kiveszem . A férjem álltalában nem is tudta , hogy hányszor ébredt éjjel a pici . Voltak sírós időszakok is , azt valahogy át kell vészelni . Mi is kipróbáltunk mindenféle praktikát , de ahány gyerek annyiféle , mindenkinél más válik be . Próbálgassatok , kitartás hamar elmúlnak ezek a nehéz időszakok !
2009. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy akár epilepsziás rohamhoz is vezethet ha valaki rendszeresen keveset alszik. Nincs egy nagyszülő, testvér, akárki, aki néha egy-egy éjszakára magához venné a picit, hogy kialudd magadat?
2009. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem két pici volt egy év korkülönbséggel, ha éjjel felsírtak rögtön tisztába tettem őket, adtam nekik tejet később cukor nélküli teát, de majdnem teljes sötétben és síri csendben, gyakorlatilag nem is tértek teljesen magukhoz (meg én sem), utána cumival visszatettem őket, az egész 10 perc volt és már aludtunk is tovább. Később már nem ébredtek fel.
2009. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!