Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyért vagyok rosszul mikor...

Milyért vagyok rosszul mikor felébredek reggelenként?

Figyelt kérdés
Mostanàban nagyon rossz felkelnem,eddig mindig 5 órakkor keltem fel (az iskola miatt),de most,hogy szünet van 10 óra után kelek és mindig mikor felkelek akkor nagyon nyomottnak érzem magam,és mikor kikelek az àgyból akkor elkezdek szédülni,szines pontokat làtok magam előtt,elmegy minden erőm és le kell üljek,mert úgy érzem,hogy elàjulok,de ez csak pàr màsodpercig szokott tartani. Mitől lehet?
2013. jún. 22. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Túlalszod magad, és leesik a vérnyomásod. Kelj fel kicsit korábban!
2013. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálam is volt néha szédülés, szerintem ez amiatt lehet hogy ha hirtelen kelsz fel az ágyikóból akkor a véred nagy része a lábadba tolódik és oxigén hiány lép fel az agyacskádban. ((szerintem!))

én mindig szoktam egy kicsit üldögélni az ágyban mielött felkelnék onnan, így talán elkerülheted a szédülést.

2013. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!