Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szinte minden nap a futópadon...

Szinte minden nap a futópadon 1 órát"futok" kb 15 perc 8km/h utána 1-1 perc 8,10, majd 12km/h utána 2 perc séta Ezt a 40 perctől fokozom 10,12,14 km/h ra.2hónap alatt 100kgról 92kgra szeretnék menni. Ez használ valamit? Az étkezésre próbálok figyelni

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 05:45
 1/2 arturrimbaud ***** válasza:

Használ csak nem biztos, hogy meg is tudod tartani.


Én e helyett a callistenicet ajálom...Fegzenc edzés I II


reggel egy kör nzuszi ugrás, 1 kör medve 1 kör pók


és minden õsi saját testsûlyal végyett gzakorlat, én nem régóta csinálom egy grammot se fogytam de azt hiszik 10 lement a ruháimon is látszik...és ezek mindenre hatnak és izület kímélõk a futó pad dög unalmas dolog!!!és sok idõ kell

2013. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szinte minden a kaján múlik, tehát ha csak próbâlsz rá figyelni az nem elég, egy normális szálkásító étrend kell, ha tõbb kalóriát viszel be mint amit felhasználsz, akkor maratont is futhatsz nem fogsz fogyni... de ha jó az étrend, akkor heti 2-3*40-60 perc séta is bõven elég...
2013. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!