Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szivritmus zavar mikor lehet?...

Szivritmus zavar mikor lehet? Kěrlel aki tud segîtsen.

Figyelt kérdés
Van věrnyomásměrőm ami kimutatja a szivritmuszavart. Ma 130/80/71-něl ezt mutatta. Lehetseges? Mar egyszer kimutta kb 1-2hónapja.elküldtek ekg-ra egy hónap alatt háromszor de nem mutatott semmit,csak nemi kudobbanást. A vernyomásomra szedek gyogyszert. Mikor lehet szivritmuszavar? Erzek heves szïvdobogást,nemi kihagyást de hogy těnleges vagy csak már ěn figyelel rá. Higgyek a věrnyomásměrőnek?

#Szivrizmuszavar
2013. jún. 23. 19:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De nekem semmi nem magas. Minden a normal ertekben van. Akkor is lehet szivritmuszavarom? Ha minden a normal ertekben van?
2013. jún. 24. 09:28
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Illetve valamilyen szinten mégis, de ha kihagyna a szíved azt az ekg kimutatná.
2013. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akko valoszínüleg nincs?baj hogy igy megilyedtem?annyira raparaztam.
2013. jún. 24. 20:54
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van de nem tudom így megmondani. Az nem árt ha időnként orvoshoz mész. Szerintem csak valahogy odafigyeltél rá nagyon és azért érezte. Én is hogyha figyelek rá akkor mindent érzek pedig nincs semmi bajok. Ha a hasamra figyelek akkor elkezd fájni, amikor másra terelem a figyelmemet akkor elmúlik. Szerintem nálad is így volt és mivel először érezted megijedtél, ezért jobban figyelsz rá.
2013. jún. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sztem ha aggodsz, akkor inkabb vizsgaltasd ki, es kiderül, hogy van-e okod aggodni, mert aggodni akkor is raersz, ha tudod, hogy van okod! Mert az aggodas, negativ gondolatok nem eppen jo iranyba mozditHATjak el az egeszsegedet. Addig is nyugi, a google-be beirva, beleolvasva az elsö sorokba:


A szívritmuszavar nagyon sokszor artalmatlan dolog, veszélytelen fajtái esetén a kezelés nem szükséges...

A legtöbb embernél kialakulhat időnként szabálytalan szívverés, ilyenkor érezhetjük úgy, hogy szívünk egy ütést kihagyott, vagy összevissza ...


...stb.


Nekem kb 17 evesen allapitottak meg egy ilyen artalmatlan szivritmuszavart, az orvos szerint ez atmeneti, ebben a korban gyakran elöfordul, "kinövi". Ezt valoszinüleg kinöttem. :)

Irtam, hogy mostanaban volt egy betegsegem, amit amennyire tudtak, kikezeltek (de egyeb okok miatt nem lehetett az arravalo szerekkel), es aminek 2.fazisanak tünete lehet a szivritmuszavar. Viszont annyira ritka nalam, hogy egyelöre nem is megyek orvoshoz. A körzeti ugysem foglalkozna vele, ha pont ott nem mutat ki semmit a vernyomasmerö, meg aztan az is lehet, hogy ez is elmulik.


3-4.

2013. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagytok. Idàig akarhanSzor volltam soha semmi. A vernyomas merő az ami kimutatta most,de azota semmi. Megyek 24oras ilyen holterre. Relem nincs gaz

Ez csaszar ota van. Peg mist is ugy erzem higy össze vissza ver a ketyegőm.

2013. jún. 25. 23:11
 18/19 anonim válasza:
Sziasztok! Lenne egy kerdesem! Mostanság főleg tegnap történt velem , hogy akkorát vert a szívem h azt hittem osszeesek, alig kaptam hirtelen levegőt is! Néha előjön, de az olyan rossz! Lehetséges , hogy szívritmus zavarom van? Lehet stressztől jönne ki rajtam?
2015. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most kérdező?
2021. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!