Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Viszkető, szúró érzés végbéltá...

Viszkető, szúró érzés végbéltájékon véres wc papírral körítve. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Antibiotikum kúra után (3 hét 3 különböző gyógyszerrel, prosztatagyulladás miatt) tapasztaltam, hogy viszket a végbélnyílásom, olyan érzés mintha nem töröltem volna ki rendesen. Székelés után érzem ezt, és mikor x idő (fél óra-óra) után újra van alkalmam wc-re menni, megtörölni hogy ugyan miért viszket, véres a papír. A székletemen nem tűnt volna fel,hogy véres lenne.

Mi okozhatja ezt? És mit tehetnék vele?



2013. jún. 24. 10:59
 1/2 anonim válasza:
Az antibiotikumos dolgot nem tudom hova tenni. De a tünetek alapján aranyérre tippelnék. Esetleg antibiotikumtól hasmenés lett, ettől jöhetett ki az aranyér.... De csak tippelek. Érdemes kipróbálni egy aranyér kenőcsöt, de ha nem múlik (esetleg mellette) érdemes elmenni dokihoz.
2013. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem volt hasmenésem az antibiotikumoktól,ezért érdekes a dolog. Meg azt sem értem,hogy lehettem aranyeres az antibiotikumtól?

Jövő héten elmegyek,már három hónapja húzom a dolgot(bár itt Németországban izgalmas a téma,ezért várom meg míg hazajutok).

2013. jún. 26. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!