Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy ennyire szédülök?

Normális, hogy ennyire szédülök?

Figyelt kérdés

Amikor felállok gyakran leesik a vérnyomásom és elkezdek szédülni. A baj csak az, hogy néha annyira, hogy el is esek és 1-2 másodpercig nem is látok és remegek közben. Elvileg úgy nézek ki közben mint akinek valami rohama van de nem veszítem el az eszméletem vagy ilyesmi meg tudom, hogy csak várnom kell fél percet és megint jól leszek. Azt hittük csak azéer van mert gyorsan növök de már 1-2 éve tart, amikor ilyen meleg van pedig már megálltam a növésben.

15/L



2013. jún. 30. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális. Valószínűleg vérnyomásprobléma áll a háttérben. Szerintem mindenképp menj el a háziorvosodhoz és ő majd ad beutalót vizsgálatokra.
2013. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!