Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan csökkentsem feszültsége...

Hogyan csökkentsem feszültséget magamban a férfiakkal kapcsolatban? 20/L

Figyelt kérdés
Mostanában egyre erősebb feminista elveket kezdek vallani, mert néhány kellemetlen élmény ért. Először is pár hete néhány fiú ismerősömmel dumáltam, mivel elég fiús vagyok inkább haveri szinten kezelnek és olyan dolgokról is beszélgetnek előttem, amit szerintem mással nem engednék meg maguknak. A lényeg, hogy nyíltan dumáltak arról, hogy miképp mennek el a csajuk szájába, elég alpárian beszéltek róla miközben máskor ott csöpögnek nekik, a hátuk mögött pedig úgy beszélnek róluk, mint egy kafcarongyról. Erre rátett lapáttal, hogy találtam elég érdekes oldalakat interneten, amin férfiak hirdették a saját felsőbb rendűségüket. Még antifeministának beállít oldalak is csak gyűlölködtek, ami szerintem egyáltalán nem illeszkedik bele az antifeminizmusba, hiszen elvileg az nem a férfiak felsőbbrendűségét bizonygatja, meg Istentől eredezteti a hatalmát a férfinak....Na mindegy, elégé sértett, sőt egy letargiát is okozott, mert eddig sem voltam rendben a nőiességemmel, de ez most adott jogalapot is hozzá, hiszen bizonyítékom lett ahhoz, hogy állítsam SZ*R DOLOG CSAJNAK LENNI! A szüleim se segítenek, hiszen anyám nagyon konzervatív , és nagyon durván ki van borulva, hogy nem akarok férjet és gyereket. Persze azt ő sose ismeri el, hogy mennyire fáj neki, hogy apám nem tiszteli (szörnyű dolgokat szokott a fejéhez vágni). Teljesen kiábrándultam a férfi nemből, szinte vágyom arra, hogy leszbikus vagy transznemű legyek, mert akkor legalább nem szólna be senki, hogy elutasítom őket.

2013. júl. 4. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Vannak rendes férfiak is, akik a tenyerükön hordják a párjukat. A szüleid házassága rossz példa volt, ezért vagy ilyen keserű. Ha találkozol egy igazi férfival akkor megváltozik a véleményed.
2013. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz én is így vagyok a nőkkel ... szeretni kell őket :)
2013. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 poiu ***** válasza:
100%
A fiatal férfiak versenyben vannak egymással, akkor is macsóskodnak, ha valójában nem azok.
2013. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez tök jó, hogy így gondoljátok, jól is esik, de azok az oldalak nagyon felzaklattak. Majdnem elsírtam magamat, hogy bárki is ilyeneket tud gondolni más emberekről, akár nők vagy más származásúak, mert hozzá kell tenni, hogy az SS tisztek ikonokként való felhasználása jelent valamit. De félek, hogy a többség ezekkel értene egyet, főleg úgy, hogy ezt az oldalt 1600-an kedvelnek facebookon :(


[link]


Ha valaki kíváncsi rá, akkor itt az oldal. Mielőtt belém rúgnak, hogy biztos feministák is írnak ilyeneket, akkor így van, sajnos írnak, de az nem jelenti azt, hogy osztom is a véleményüket!

2013. júl. 4. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"nyíltan dumáltak arról, hogy miképp mennek el a csajuk szájába"


Valószínűleg a lányok ezt nem élvezték, azért hagyták :D


"és nagyon durván ki van borulva, hogy nem akarok férjet és gyereket"


Hát jogosan...


Egyébként ha nagyon meg akarod bosszulni ezt, itt vagyok én. Úgyis dominát keresek :D

2013. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én azt nem mondtam, hogy bosszút akarok állni. Én pont azt szeretném, hogy valaki adja vissza a hitemet a férfiakban.

Miért kéne jogosan kiakadnia, amikor az én életemről egyedül én hozhatok döntéseket és nem kell semminek sem megfelelnem, sem hagyománynak, sem népesedési politikának, sem anyámnak.

2013. júl. 5. 21:16
 7/11 Glauziusz Tamás válasza:
A leszbikusság nem "elhatározás dolga", hanem vonzódás, hajlam, adottság. - Más: a gyűlölködő, mocskos, gonosz, mély-ostoba náci, nőt megvető oldalak olvasgatását mellőzd, - csak akkor, ha már erősebb vagy, nem zaklat fel mélységeden.
2015. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. A szüleid házassága rossz példa

2. A haverjaid csak hülyéskedtek, de ha nem, akkor sem hinném, hogy a barátnőjüknek nem tetszett az alárendelt szerep, és hogy beleélvezzenek a szájukba - biztos ezért hagytál

3. Nem azon kéne elgondolkozni, hogy mik vannak az interneten, hanem hogy miért tévedtél antifeminista oldalra... ugyanis feminista oldalból szerintem több van

4. A kijelentésed hogy "SZ*R DOLOG CSAJNAK LENNI" nem tudod alátámasztani, csak EGYOLDALÚ példákkal

5. Ha kiábrándultál a férfi nemből akkor miért akarsz transzmenű ( magyarán szólva férfi ) lenni? Ez egy elég paradox dolog. Te valójában nem a férfi nemből ábrándultál ki, hanem abból, miért hagyják a nők ezt. És a válasz: Mert teszik a nőknek ez a szerep a legtöbb esetben. Kérdezd meg a barátnőidet erről, akiknek a szájába élveztek... el fogják mondani, ha elég bensőséges a kapcsolatotok.

6. Bevallottad, hogy eddig sem voltál rendben a nőiességeddel, tehát a probléma nem rajtad kívül van - ne ma férfiakkal - hanem a te belsőddel, a nőiességeddel.


Csak annyit tennék hozzá, hogy nem minden fiú ilyen. Annyira nem, hogy engem pl. az izgat fel, ha a lány alázza meg a fiút.

2015. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remelem, azota visszanyerted a hitedet!
2015. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sose szólnák be neked! 22F! :) Ha érdekel írj nyugodtan :)
2015. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!