Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan ember aki a...

Van itt olyan ember aki a pánikbetegségből kigyógyult gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Általános panaszaim: állandóan alszok el, álmos vagyok, emiatt nem nagyon megyek ki mert félek elalszok, elájulok. Félek sokszor, szorongok autóban ha vezetek nehogy elájuljak stb. Meg sokszor van hogy furán látok derealizáció érzés.
2013. júl. 9. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én túl lettem rajta. Igaz,beletelt 2-3 évbe,de ennek már több évtizede és azóta sincs semmi bajom.
2013. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg is pszichológiára járok, gyógyszer nélkül igyekszek túltenni magam ezen. Mostanába többször vagyok jobban, mint rosszul, de még azért vannak szar napjaim a pániktól. Év eleje óta küzdök ellene. Gyógyszert nem szedek.
2013. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Carmen2 válasza:

4 évig voltam beteg, az SSRI gátlókon keresztül nagyon sok mindent felirkáltak az orvosok...

Én ennél durvább voltam, napi szinten vitt el a mentő, szívroham gyanúval és így tovább és így tovább... Míg végül találtam egy embert, aki segített rajtam.

Van belőle kiút, mindenféle gyógyszer nélkül!

Ha gondolod privátban nagyon szívesen mesélek neked a dolgokról! :)

2013. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!