Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 23 éves srácként van esélyem...

23 éves srácként van esélyem nőni még pár centit?

Figyelt kérdés
165 cm magas vagyok jóindulattal és nagyon zavar, hogy ekkorára nőttem, nagyon eltörpülök a kortársaim között, kicsinek érzem magamat. Arra lennék kíváncsi előfordulhat-e még, hogy növök pár centit? Amúgy már pár éve nem nőttem semennyit sem!

2013. júl. 9. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés esélye van a további növésnek. Olyan 20-23 éves korunkig növünk magasságra, aztán meg csak szélesedünk.

Én meg túlságosan magas vagyok, bár néha ez előnyös is.

216 és fél cm.

2013. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Ha sokat alszol, és gyakran végzel nyújtó gyakorlatokat, akkor talán még egy-két cm-t nyúlhatsz. Remélem, sikerülni fog.

2013. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálkozok magamból kihozni, egy pár centit még!
2013. júl. 9. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még nőhetsz egy pár centit, de maximum3-at. Nem nagyon lehet már ennek mit kezdeni szerintem, akkor kellett volna úszni járni, amikor gyerek voltál. Én jártam balettozni (nyújtó gyakorlatok stb.) és úszni is. Így nőttem összesen 195cm-re. Ha vékony vagy (mint én) akkor nem olyan rossz az a 160cm magasság. Szerintem ne akarjál nagyobb lenni ilyen korban, mert felesleges már. A remény hal meg utóljára.


17F

2013. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ... hagyj fel minden reménnyel!
2013. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23 évesen kizárt a növés.
2013. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendszeresen úszok 9 éves korom óta, faterom 174 centi, muterom 157. Attól félek anyura ütöttem, de reménykedtem, hogy faterom magasságát fogom elérni!
2013. júl. 9. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha apádra ütöttél is alacsony leszel kissé. A 174 sem mondható magasnak.
2013. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
165 cm-rel is lehetsz BOLDOG!
2013. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!