Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nálam jobbban számít a...

Ha nálam jobbban számít a lány jelleme, személyisége, viszont ennek ellenére sem vagyok képes túlsúlyos lányhoz vonzódni, attól mgé van esélyem olyan lányt találnom, aki el tudna fogadni, alig 50kilós srácként párjaként?

Figyelt kérdés
Mondjuk alacsony is vagyok egyébként. Csak kíváncsiságból kérdem, tudom, hogy több lánynak is bejöttem már, de egyik sem volt az igazi, mert jellemre nem találok megfelelő lányt általában.

2013. máj. 18. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte sajnáltalak


Utána humorként fogtam fel


De mostmár tényleg,ez bazi unalmas :S Ez neked miért jó?

2013. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vonzódást nem nagyon tudod befolyásolni. Az tetszik, amit agyad kíván. Ez ösztönös jelenség.
2013. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Te új vagy itt?

2013. máj. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
majd találsz valakit, akihez vonzódsz N
2013. máj. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan lassan azt hiszem, hogy nem is egy élő ember írja ezeket a kérdéseket, hanem egy BOT. :DDD
2013. máj. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy minden nap itt boldogítod a népet a hülyeségeddel, még nem leszel sem magasabb, sem "nagyobb tömegű".

Miért állna veled szóba egy olyan lány, akire vágysz? Mégis mik a jó tulajdonságaid (mert a kérdéseid alapján egy darab sincs)

2013. máj. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is szedd össze magad! Sportolj, informálódj, légy tisztában a saját értékeiddel. Ne a negatív tulajdonságaidat sorolgasd és taszítsd magad egyre mélyebbre. Ha elvársz valamit a párodtól, akkor szerintem az a minimum, hogy te is ugyanazt tudod nyújtani. Ha csinos lányt szeretnél, amiben az is benne van, hogy vigyáz magára, akkor neked is ugyanazt kell tenned. Ugyanez érvényes a belső tulajdonságokra is. Szerintem nem kéne egyből elutasítani bárkit, ismerd meg és utána alkoss róla véleményt, a külső máz néha megtévesztő lehet. te is megfogod találni a párod, sok sikert hozzá.
2013. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha tenyleg a jelleme lenne fontosabb nem lenne baj ha tulsulyos...
2013. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!