Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális srácként csak buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális srácként csak buliban van esélyem hogy becsajozzak?

Figyelt kérdés

Nem az a célom, hogy minél több csajom legyen, hanem hogy találjak egy lányt, akivel jól elvagyunk. Szerintem átlagnál jobban nézek ki, jófejnek meg viccesnek mondanak, de suliban vagy baráti társaságban csak barátként kezelnek.

16/f


2011. júl. 11. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Sőt komolyat semmiképp se ott fogsz találni, v csak nagyon kicsi rá az esély.
2011. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és kezdeményeztem is már, és bármikor tudok beszélgetést kezdeményezni és fenntartani egy lánnyal.
2011. júl. 11. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Áh, ne buliban ismerkedj, ahogy leírtad, megy ez neked máshol is, rendes, aranyos, okos csajszikkal.
2011. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor hol? Mert ahol többet vagyok( suli, barátok), ott én csak barát vagyok...Ezért gondoltam, hogy buliba könnyebben menne...
2011. júl. 11. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha minden lány csak barátkozni akar veled, akkor bizony átlagnál rosszabbul nézel ki.
2011. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha normális lennél, akkor bárhol lenne esélyed.
2011. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne buliba próbálkozz :)

15/L

2011. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Buliban leginkább "egyéjszakás" csajokat lehet találni.

A lényeg, hogy mindig add önmagad, és mikor a legkevésbé számítasz rá, akkor fogsz találkozni egy olyan lánnyal, akivel kölcsönösen fogjátok egymást szeretni.

Egyébként kíváncsivá tettél, hogyan nézhetsz ki. Nem küldenél egy képet? :)

14/L

2011. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van esélyed, de tényleg jobb lehet ha pl jársz suli után aerobikra vagy akármire és ott barátkozol. Most aerobik csak példa. Igaz buliban is lehet de azért neccesebb.


Meg persze suliban, szerintem azért csak ott is össze tudsz jönni velük, meg add önmagad.

2011. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Simán lehet buliban is ismerkedni, hosszabb távra is, csak nem a legaljább helyre kell menni bulizni. Nekem már többször sikerült hosszabb távú ismeretséget kötni.. :) Nem mondom, hogy mindenkivel jártam, akit buliban ismertem meg, de sok olyan volt, hogy találkoztunk utána. Több sráccal még mindig tartom a kapcsolatot.:) Szóval nem csak egy éjszakás csajokat lehet felszedni.

17/L

2011. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!