Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek az állandó stressze...

Mit tegyek az állandó stresszelés ellen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már 10 éve tanulok zongorázni Rengeteg versenyen vettem részt Budapesten kicsi korom óta. Zeneiskolába is járok, most kezdem az utolsó évemet. 18 éves lány vagyok. Ahogyan növök, annál jobban izgulok a versenyek és a vizsgák előtt. Mit tanácsoltok, hogyan küzdjem le a félelmemet, jobban mondva, inkább azt, hogy agyon stresszelem magam. Nagyon keveset szoktam rontani, általában 1. vagy 2. vagyok (ezt most nem nagyképűségből) és például az iskolában a nehezebb dogák előtt viszont egyáltalán nem stresszelek.

2013. júl. 16. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég stresszes vagyok. Én gyógynövényes kapszulát szedek rá. csak természetes anyagok vannak benne. Nekem segít.. Legutoljára innen rendeltem: [link]

Olvasd el hátha neked is segít..

2013. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!Én zongorát tanulok zeneművészeti egyetemen, és nekem is sokszor ki kell állnom, és nagyon sokáig nagyon nagy problémám volt ez nekem is! Remegett a lábam pedálozásnál még a kezeim is!

Azt vettem észre hogy minél többet léptem fel, annál könnyebb volt!

Én mindig azokra gondolok akiket szeretek vagy akik eljöttek a koncertre meghallgatni, miattam jöttek el, és nekik játszhatok!

A másik pedig hogyha véletlenül elrontod akkor sem történik semmi, mert nem az számít.Emberek vagyunk. Akinek pedig az számít az sajnos semmit nem fogott fel az egészből, nem kell foglalkozni vele.

Ha pedig vizsga van vagy verseny, ahol azért nem nagyon szeretnék hibázni még véletlenül sem akkor én többször felveszem magam videóra, mert nekem ez is elég stressz :D Ott van az az érzés hogy most jól kell teljesíteni, és ez is elég nekem!És nagyon sokat segít!Próbáld ki! Remélem segít :)

Üdv!

2013. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Na, kipróbálom majd azt a gyógyszert:)Remélem nekem is segít majd.:)

2. válaszoló: Hát én még azon szoktam parázni, hogy elrontom, és nem tudom folytatni...:D Viszont már ezt az egy évet csak kibírom már :D

Köszönöm, hogy írtatok!:)

Ment a zöld mancs :)

2013. júl. 17. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Agykontrollal is lehetseges ezen valtoztatni, olvastam valahol ilyen sikert. Mentalisan, külsö szerek nelkül. (agykontroll.hu)
2013. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!