Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arcüreggyulladás rámehet a fülre?

Arcüreggyulladás rámehet a fülre?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
rá bizony sajnos
2013. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2013. júl. 29. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok folyadék, orrcsepp, ha csak lehet friss levegő, óvatos napozás, semmi nehéz kaja, sőt inkább csak saláta, vagy gyümölcs. És persze ha csak lehet sok pihenés! Ha nem olyan vészes, meg lehet úszni antibo nélkül!
2013. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól írta az előző, sok zöldség és gyümölcs, kerüld a nehéz kajákat. Én még hozzátenném, hogy reszelj - vagy apróra vágottan keverj - a salátába nyers vöröshagymát, plusz, reggel és este egyél meg 1-1 nyers fokhagymagerezdet.

Nagyon jól oldja az összes hagymaféleség az arcüregben lerakódott cuccot, és nem kell antibiotikummal és fül- és arcfelszúrással szenvedni.

Jobbulást :)

2013. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ötvenöt évemből harminchat úgy telt el, hogy minden évben elővett egy-kétszer az arcüreggyuszi, s mellé persze a középfülgyulladás. Azóta odafigyelek, hogy miket eszem, s láss csodát, még csak náthás sem voltam sok-sok éve.
2013. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a poén, hogy allergiavizsgálatra küldött az orvos és nem adott semmi gyógyszert, pedig mondtam neki, hogy piszkosul fáj az arcom. A gyógyszertárban adtak egy fülcseppet, otipax-ot, a fülem már nem fáj, igaz az arcom se már. :D

Hm, érdekes, hogy ennyire összefügg az, hogy mit is eszem, nem is gondoltam.

2013. aug. 1. 19:23
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, lemaradt, hogy nagyon köszönöm a válaszokat.



Ui.1: legalább megtudom, hogy allergiás vagyok-e valamire. :D


Ui.2.: Mindenkinek szép estét kívánok! :)

2013. aug. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!