Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért rossz a közérzetem...

Miért rossz a közérzetem mostanában?

Figyelt kérdés

(17 éves lány vagyok,fél éve van barátom)

Körülbelül 2-3 hete kezdődött ez az egész. Rossz a közérzetem,sokszor van hányingerem. Anyuék is már mondták,hogy vissza vehetnék már magamból. Az iskolában olyan,mintha nem lenne semmi bajom,nevetek és jól érzem magam,meg ha átmegyek a barátnőmhöz,akkor is minden ok. De viszont ha a barátommal vagyok,akivel fél éve együtt vagyok,nem tudom mi van velem, valami megváltozott. Nem engedem azt,hogy meg csókoljon,ellenzem. Régebben nem elleneztem. De szeretem,mer ha nincs velem,akkor hiányzik. De akkor is,egyszerűen nem értem magam.

(3 hónapja szedek Diane35-öt,az arcomra,még nem volt testi kapcsolatom a barátommal) Körülbelül mióta rossz kedvem van,az előtti nap,egyszer rosszul vettem be a gyógyszerem. Mit tegyek?


2009. okt. 25. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát, magyarországon élsz, ősz van, nincs szex sem, valószínűleg szerelmes sem vagy, meg úgy igazából semmi jó nincs az életedben. csak ha ezt nem tartod elég indoknak, akkor gyanakodj a gyógyszerre.
2009. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 hónap körül el szokott múlni a gyógyszer mellélhatása. Ha nem akkor vissza kell menni és talán másikat adnak. Én is néha rosszul vagyok ha nem időben veszem (azt szedem amit te) meg az elején volt hányingerem. Amúgy biztos szerepet játszik, hogy ősz van, mondjuk én bírom a homályt. :) Meg el kéne gondolkoznod, hogy szerelmes vagy-e. De a gyógyszer miatt sok kapcsolat ment már tönkre mert lenullázta a vágyakat...
2009. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok. Hiszen a jelek arra következtetnek. Mikor hozzámér,akár véletlenül, teljesen kiráz a hideg az érintésétől. Várom,hogy újra Vele lehessek. Most is Vele lennék,hiányzik.
2009. okt. 25. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a hiány csak a ragaszkodás.

Ez nem szerelem, ha ellenzed a csókját.

2010. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!