Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami fizikai bajom,...

Lehet valami fizikai bajom, betegségem a lelki gondjaim miatt?

Figyelt kérdés

Teljesen jó életem van, mégsem vagyok vele megelégedve. Van egy szép házunk, nagy családom, két testvérem. Egy szerető barátom aki lassan 3 éve mellettem áll. De! nincs egy igaz barátom sem. Hiába van sok haverom, mégsem olyan, mint egy barát akinek mindent őszintén elmondhatnék. Valami oknál fogva a fiúkkal mindig jobban kijöttem, hamarabb szóba állok velük, csak egy idő után vagy meg akarnak d*gni vagy belém szeretnek. Ha nem megyek barátomhoz, vagy ő nem jön ide, akkor általában itthon ülök, kockulok, olvasok meg elszórakozgatok de magányosnak érzem magam.


Lehet később emiatt valami bajom? Akár fizikailag akár szellemileg?


19L



2013. aug. 7. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szal mindened megvan, boldog vagy, szeretőd is van, remélem fiú. De ha jól érzem, neked ez mellé kellene egy igaz barát is, aki gondolom, szintén fiú lenne. Végül is az igaz baráttal mit csinálnál, amikor a szerető hazamegy. Kibeszélnéd neki a történteket? Nem igazán értem...
2013. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neem, az igaz barát jobb lenne ha lány lenne. De sajnos lányokkal nem tudok úgy barátkozni, mint a fiúkkal. Fiúhaverom sok van, szeretem őket. Amúgy is attól, hogy a külsőm nem azt mutatja, belülről fiús vagyok :D Jobban lehet hülyülni a fiúkkal, nem vesznek mindent annyira komolyan. Idióták, mint én.(persze jó értelemben) De az éremnek is két oldala van. Elég érzékeny vagyok és jól esne, egyszer egy lánnyal felszabadultan beszélgetni csajos dolgokról.


Imádom a társaságot, az embereket. Szeretek beszélgetni, új embereket megismerni. Valamiért mégis sokszor magányosnak érzem magam.. de most induljak el egyedül és "keressek barátokat"? az milyen már

2013. aug. 7. 11:57
 3/3 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok vele mint te és nem tudok mit tenni ellene fiús természetű vagyok inkább ezért jövök ki jobban barátommal is. Csak azért zavar hogy nincs egy komoly legjobb barátom.
2014. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!