Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt a környezetedben valakive...

Volt a környezetedben valakivel ájulás vagy más rosszullét ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
20L vagyok, sajnos elég nehezen viselem ezt a kánikulát. Ráadásul, a csapból is az folyik, hogy "ijesztgetik" az embert napszúrással, hőgutával, stb. Szerintetek is ennyire ijesztő a helyzet?

2013. aug. 9. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem magyaros pesszimizmus ez az állandó ijesztgetés.

Igenis menjünk ki 11 és 3 óra között, habár ne legyünk végig a napon akkor, hacsak nem strandon vagyunk.

Nem, nem lehet 10 perc alatt leégni, és nem kell 1 óra időtartamra is naptej. (Én legalábbis mégcsak le se barnulok 1 óra alatt, naptejjel főleg.)

Nem, nem kell a bőrráktól parázni állandóan... Nem kell folyton naptejezni, hogy ne kapj bőrrákot.

Aki akar, igyon 3-4 liter vizet, de kétlem, hogy nekem pl, a 160 centimmel és 50 kilómmal kellene. Kb. 2 liter vizet megiszom, ennél többet innék, folyton pisilni járnék, erre meg nincs szükségem.


Ne értsetek félre, több órás naponlét (strand) esetén naptejezek én is, hordok sapkát napszúrás ellen, nem napozok órákat a tiltott időben.

Viszont nem tartok szobafogságot se, és kimegyek a szabadba.


Amúgy Kérdező, lehet lemegy a vérnyomásod.

Ha sokat ülök, elpilledek, elnehezül minden tagom, a fejem is, alig bírom magamat megtartani plusz elálmosodom.

Ha aktív vagyok napközben, semmi bajom sincsen.

Nem lehet, hogy Veled is ez van?

2013. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!