Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A nemnormális étkezéstől...

A nemnormális étkezéstől lehet ez?

Figyelt kérdés
Refluxom van és most eléggé felerősödtek a tünetek. Ma egy vajas zsemlét ettem utána kekszeket, meg gyümölcsöt is. Nem egyszerre.. Hanem egesz nap pl. 1kor keksz 3kor körte stb. Mostanra nagyon megéheztem. Anya meg sütött palacsintát és hát nagyon megkívántam. Ettem 3at, de a végén már nem esett jól, talán túl sok volt benne a kakaó, mert már fájt a hasam az éhségtől, tuti éhes voltam. Egész nap úgy éreztem, hogy kakálnom kell, de nem tudtam. Most úgyérzem, hogy hasmenésem lesz. Egész napos tüneteim voltak a gyomorégés meg zuborgás. Reggel hányinger de az evéssel elmúlt. Tegnap este voltam nagyon rosszul, aztán evés után jobb lett, de ma stresszeltem egy csomót, hogy nehogy megint az legyen. Na akkor most mi is a bajom?
2013. aug. 9. 17:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!